Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meddig maradhat kint a gyereked?

Meddig maradhat kint a gyereked?

Figyelt kérdés
14-15-16 évesen meddig maradhat kint este? Hol van olyankor? Mi a véleményed arrol, ha ennyi idősen barátokkal egy parkban tölti az idejét és elmondása szerint a többi gyerek éjfélig is kint maradhat?
2019. febr. 22. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
8ig maradhat annál tovább soha... en ugy tudom nem is lehet kint maradni ilyen fiataloknak,mert ha a rendor meglatja egybol haza viszi vagy nem is tudom...valami ilyesmi.. en is 18eves korom utan maradhattam kint az utcan 8 ora utan.
2019. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Bár az enyém még csak 12, az utcán 8ig, barátnő él fél 9-9ig ha nem zavar, nincs másnap suli és valaki hazakíséri.
2019. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

általánosban sötétedésre kellett hazaérnem így télen (ez nem jelentette mondjuk azt, hogy addig van barátnőzés, mert fel lehetett hozzánk jönni), amúgy olyan 8 körülre kellett hazamennem.

gimiben hétköznap este 8-9 közöttre kellett hazaérnem, hétvégén nem szabályozták. én bztos nem üldögélnék ilyenkor a parkban éjfélkor, hideg van. inkább üljenek be valahova.

mondjuk ezt nálunk úgy csináljuk, hogy szólok, ha tovább maradok, mint amit megbeszéltünk előre, meg elmondom hogy kivel mentem és hova. ha a te gyereked is korrekt ebben, akkor felőlem akár maradhat is éjfélig. én is csak azért maradhattam, mert eszembe se jutott volna hazudni róla hogy hol vagyok.

2019. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
16. Eleg ritkan megy vhova, parkba végkepp nem üldögél :-) Mivel ismerem igy mehetne barhova (de nem megy). Ha evi 2x kimarad pl volt osztalytars v bno, akkor keri hogy menjek erte kocsival. Mondjuk az enyém elég antiszoc, mehetne azert gyakrabban.
2019. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Ennyi idősen én csak hétvégén maradhattam ki és akkor is sötétedésig.


A barátaimmal voltam valahol.


Az lenne a véleményem, hogy a gyerekemnek ezek szerint sikerült a suttyó, gaz módjára szabadon növő kompániában barátokat találnia....

2019. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!