Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyedülálló anyukáknál mennyir...

Egyedülálló anyukáknál mennyire jellemző ez a fajta anya-fia kapcsolat?

Figyelt kérdés

21 éves kamaszfiú, szinte soha sehova nem mennek egymás nélkül az anyjával, egymást ölelgetik, együtt tv-znek esténként, mindent együtt, csakis a gyerek dolgait szem előtt tartva, minden más másodlagos.

Az esetleges barátnak hatalmas követelmények vannak támasztva, elsődlegesen a totál antiszociális kamaszfiú hangulatváltozásainak teljes mértékben megfelelve, anyagilag támogatva, stb.

Ha az esetleges barátnak avval problémái lennének, hogy nem édeshármasban szeretné eltölteni a szabadidejét egy agyonkényeztetett felnőtt gyerekkel, akkor olyan kavarást kap a háttérben, hogy a fal adja a másikat.

Igen, egy ilyen kapcsolatban vagyok, és ha már nagyon elegem van, kezdődik minden elölről, mert ilyen balekot, mint én, úgysem találni jobbat...


2019. febr. 23. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem normális! Gondolom az anyuka rátelepedett a gyerekére,mert magányos volt... A gyereknek meg ez vált természetessé. Vannak anyák,akik képtelenek elengedni a gyerek kezét. Szerintem menekülj 21 éve valószínű ez van,ezt nem tudod megváltoztatni.
2019. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

én húszévesen nem kamasznak, hanem fiatal felnőttek mondom inkább magam, először.

másodszor tényleg bocs, de tényleg kissé balekszagod van így, a sztori alapján, minek akarsz egy ilyen pánpéterszindrómás pasival haverkodni? keress valami normális embereket, ő jól érzi magát anyucival is, nincs rád szüksége...

2019. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Véletlenül nem a rokonomról beszélsz? Pontosan ugyanilyen mint ahogy leírtad csak 20 éves: mindig anyával összenőve, ölelgetik egymást, összebújnak, mindenhova együtt mennek. Minden a “gyerek” kényelméhez van igazítva: 5 perce lakni az iskolától nehogy utaznia kelljen stb. Szerintem menekülj mert anyóst sosem fogod lerázni ugyanis meghalna a kicsi fia nélkül így sosem fogod őket szétválasztani ráadásul sosem lesz lány vagy akár csak barát akire nem lenne féltékeny és aki elég jó a gyermekének.
2019. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező az anyuka barátja.


A lényeg: menekülj. Ez nem lesz jobb, sőt.

2019. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
21 éves már nem kamasz és végképp nem gyerek.
2019. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező az anyukának a pasija. Nem a srác barátja/barátnője.


A helyedben ezt a kapcsolatot hagynám a francba. Ahogy írták is már, ha ez 21 évig így volt, eztán is így lesz.

2019. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, ezért a 3. választ módosítom: menekülj, mert nem csak anyukával jársz hanem a kisfiával is és ez mindig is így lesz, a végén majd azon kapod magad, hogy a te pénzedből fogja a gyereket kényeztetni aki után te mindig csak a 2. lehetsz.
2019. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges. Hagyd ott, rengeteg normális egyedülálló nő van a vilagon
2019. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, bocs, lehet félreérthető volt, és igen, én vagyok a párja az anyukának.

Volt már, hogy próbáltam hanyagolni a kapcsolatot, de a párom mindig felkeresett, ez már elég régóta tart. :(

Elnézést, 21 évesen nekem már túl fiatalok, meg valahogy az a kép ugrik be a párom fiáról, hogy ő még eléggé gyerek, mindenféle téren.

2019. febr. 23. 18:05
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Egy 21 éves mióta kamasz?
2019. febr. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!