Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves gyerek milyen kozmetik...

10 éves gyerek milyen kozmetikumokat használ?

Figyelt kérdés
10 éves iker gyerekeim ( fiú, lány) egyre jobban izzadnak, és főleg a lányom ilyenkor elég büdi is. Gyakran mosakszik, használ hintőport de elég ciki most már neki. Fiam pedig el kezdett nagyon pattanásos lenni. Tíz évesen milyen kozmetikumokat használhatnak? Milyen termékek váltak be nektek? Még kicsinek tartom őket ahhoz, hogy felnőtteknek való termékeket vegyek nekik.
2019. márc. 1. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy felnőtt vagy gyerek kozmetikum. Kortól függetlenül mindenkinek az összetevők és a kezelni kívánt probléma szerint kellene választania.
2019. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Alverde dezodorokat ajánlanám (Drogerie Markt). Van mindenféle kiszerelés (golyós, stift stb.), és ráadásul kímélő összetételűek. Ha eddig nem tette, és mar van neki, esetleg a hónaljszőrt is el lehet kezdeni borotválni.

Ez persze elsőre durván hangozhat, tekintve, hogy 10 éves kislány... de szerintem inkabb ez, mint hogy a társai elkezdjék csúfolni.


A fiad szintén használhat Alverde/Fabulon stb. arctonikot, de szerintem ami legfontosabb, az a gyakori lemosás, és a havi 1x kozmetikus általi arctisztítás.


A helyes táplálkozás és a sok víz fogyasztása mindkét problémán enyhíthet, de ez magától értetődő.

2019. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Előző vagyok. Az kimaradt, hogy a borotválást azért ajánlom, mert a szag ugye elsősorban a szőrszálakon száradó- es bomló- verejtékcseppekból származik.

Vagyis, ha leborotválod, már önmagában azzal sokat teszel a szagprobléma ellen.

2019. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Pattanásokra teafaolaj, izzadásra DM-ből Murnauer Mineralis izzadásgátló.
2019. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pattanasra a lányom Manna fekete szappant használ, nagyon jó (DM).

Deoból Alverdet használunk.

Viszont röhejesen olcsó és nagyon jó szagmentesítő a szódabikarbonás vízzelbedörzsölni a hónaljat. Én nyáron szoktam ezt, és minimális izzadságszagom sincs :-) Picit bevizezem a kezem belenyúlok a porba, bedörzsölöm es ennyi.

2019. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dezodor ami nekik bejön, én anno a rexona tini deóit használtam, azt sem tudom van-e még ilyen. Manapság a garnier-re esküszöm. Többféle terméket kipróbáltam, van ami nekem egyáltalán nem használt.


Arcra valamilyen tonik és lemosó, ez is igények szerint. Kinéztek egyet, kipróbálják elválik működik-e

Én a mannás csodaszappant kifejezetten utáltam, kézmosásra lett elhasználva...

Az embereknek más a bőrtípusa, más működik. Menjetek el vásárolni és válasszatok ki olyan termékeket amik megfelelőnek tűnnek és kellemesnek találják az illatuk. A női termékek mind parfümözöttek, de nincs olyan domináns szaga mint a férfi holmiknak. A fiúnak is biztos találtok szolidabb illatú termékeket.

2019. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én baba golyós deot vettem a lányomnak, nagyon jó. Én is használom :-)
2019. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!