Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gimis gyereket, ha túl lazán...

Gimis gyereket, ha túl lazán öltözködik rászóltok?

Figyelt kérdés
Emiatt pl állandóan meg van fázva, de Ő aztán így érzi jól magát. Mindig ezt mondja.

2019. márc. 5. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Biztosan rászólnék, mint az anyja, de azért nem felejteném el, hogy én is így öltöztem anno.

Állandóan kint volt a derekam, vagy valamim, még kora tavasszal is. (amikor most még inkább a melegebb kabátot veszem fel)

2019. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Tök felesleges mert úgyis ignorálja de ilyen problémám nincs a kamaszaimmal :-D
2019. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Rá, de marhára n3m érdekli. Simán elmegy topban, vászoncipőben, zokni nélkül iskolába télen.
2019. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Enyém kb, és nem érti miért van állandóan megfázva, a tiéd is állandóan náthás?
2019. márc. 5. 11:07
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Az. De szerinte semmi köze az egészhez az öltözködésének, azért beteg, mert elkapja az osztálytarsaitól.
2019. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Az enyém még csak hatodikos, de ugyanez a cirkusz megy. És folyamatosan náthás, akkor meg ki van akadva hogy bedugul az orra.
2019. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
A megfázás nem a laza öltözködéstől van, vírus okozza. A bárányhimlőnek sem sok köze van a bárányokhoz.
2019. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Az igaz, hogy vírus okozza, de a szervezet lehülése, csökkenti az immunválasz hatékonyságát és sokkal hamarabb megbetegszünk, mert nem tud a szervezet olyan hatékonyan védekezni a körülötte lévő kórokozókkal szemben. Ez is magyarázza, hogy pl nyári 40 fokban nyugodtan fürödhetünk a Balatonban, és nagy valószínűséggel nem lesz bajunk, ugyanezt ősszel 5 fokban nem ajánlanám, senkinek, vagy pl nem feltétlen jó mezítláb járkálni sem télen a hóban, és az sem tesz jót a veséknek, ha csupasz derékkal járkál a kedves ded, a téli hófúvásban.
2019. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem minden esetben. Ha hűvös van biztosan. De ha 40 fok van akkor öltözködhet lazán (bár ott is van egy határ...). De az én gyerekeim eddig még nem öltöztek annyira lazán hogy ettől megfázzanak.
2019. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
90%
Rászólók, de elengedi a füle mellett mindkettő. Egyikőjük 17, másik 15. A kisebbik szinte sosincs megfázva, kb. évente háromszor. Ő is lengén öltözik, de neki kb. 5 percre van a suli, addig sétál, bent pedig ezerrel fűtenek, megértem. De ha sokáig kint van, van esze, és jól felöltözik. A nagyobbik Pestre jár, ő sokszor van megfázva. Sapkát, sálat nem képes felvenni, szakadt nadrág, vászoncipő, nyaka kivan... Hiába szólok rá, nem vesz fel mást. Nem öltöztetem, mindjárt 18...
2019. márc. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!