Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Anyám nem engedi,...

Mit tegyek? Anyám nem engedi, hogy azt tanuljam, amit akarok.

Figyelt kérdés

Az van, hogy felvettek egy foci akadémiára, de anyám nem akar oda engedni, mert azt akarja, hogy elvégezzek egy kereskedelmet, vagy egy felszolgálóit. De én nem akarom kihajtani a belem minimálbérért. Sokkal könnyebb lenne az èletem, ha elmennék a foci akadémiára. Mert 1 nsp másfél óra alatt megkeresném azt, amit egy bolti eladó vagy egy pincér 4 hónapba 8-9 óra alatt.


Ti mit tennétek a helyemben?



2019. márc. 9. 07:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Kitanulnék egy szakmát és utána mennék focizni.

Mi lesz ha kuöregedsz a fociból? Vagy csak egyszerűen nincs benned annyi tehetség h leigazolna bárki is?

Akkir aztán tengődhetsz minimál béréet (egy gyárban 4 műszakban)

2019. márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
42%

Mo-n csak az tud keresni a focival akinek a szuleinrk kapsolatai vannak egyesuletekkel, nagynevu edzokkel stb


Kollegam masodallasban csinalja meg sem tud elni belole


30evesen kiöregednek es ott lesznek munka nelkul mint pl volt oszttarsam akit gyerekkora ota nyomtak focizni a szulei, annyit ert el vele hogy felnotten allandoan focis cikkeket posztol a tv mellett ulve. Es közr nincs mar a focihoz max a gyerekeivel a jatszoteren.


A foci itthon hivatas nem lehet csak hobby


En is ugy lennek vele hogy tudj nyelvet tanulj szakmat es az mellett akar naponta jarhatsz focizni epitheted azt az utat is. De amerikaba ugy sem jutsz ki soha sztarfutballistanak annyi szent.


En speciel fosuli mellett jartam okj kre is. Es mindennel megallom a helyem. Voltam mar uzletvezető, tolmacs, penzugyi vezető is de fotomodell is (modelltanfolyam), es varrtam divatbemutatokra is ruhakat (varronői tanfolyam)es a modelleknek en tanitottam be a lepeseket.


Igazabol nem zarja ki egyik a masikat.

De focibol nem lehet megelni ahogy pl modellkedesbol sem itthon

2019. márc. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
Aha.. és őszintén te el is hiszed hogy a fociból meg tudsz élni? Nagyok keveseknek sikerül. Legyen normális végzettséged, mellette focizhatsz, és ha összejön még mindig abbahagyhatod a munkát.
2019. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Nagyjából 20 ember tud itthon megélni a fociból. Nem hiszem, hogy te leszel az egyik. Másrészt meg kellene tanulnod becsülni a munkát.
2019. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
Körbenéznék a világban, mert butaságokat beszélsz, ami értelmes, abban meg semmi realitás. Aztán második lépésben neki állnék tanulni, mert túl jó tanuló sem lehetsz.
2019. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
3-4-es tanuló vagyok. Ha kiöregedek, akkor majd elmegyek edzőnek. Gimi után meg nem sok esélyem lenne, hogy felvennének valahova is. Most van itt a lehetőség, hogy focista legyek, és bekerüljek egy foci akadémiára.
2019. márc. 9. 13:23
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Pedig tanulj a foci mellett normális szakmát, amiből meg is tudsz élni.
2019. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Mit tegyél? Hallgass anyukádra. Ő most okosabb döntést hozna, mint te.
2019. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Van a közelben egy foci akadémia. Alig vannak, akik 1-2 évnél tovább vannak ott. Sokakat kirúgnak, mások maguktól unnak rá.
2019. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Mégis mennyi a létsuám egy ilyen akadémián?

Gondolod (a 2-3 ember kivételével akik tényleg focisták lesznek) mindenkielmegy eddzőnen?

Mégis mennyi eddző lesz ebben az országban?

Gondolkodj felnőtt ként!

2019. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!