Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lányom 19 éves, első éves egyetemista. 1 évvel ezelőtt megismert egy huszonéves srácot, aki mexikói származású. Nekem egyáltalán nem szimpatikus a fiú többször szóba hoztam a lányomnak hogy nem örülök neki hogy vele lóg.Ami pozitív hogy az ő hatására elkezdte tanulni a spanyol nyelvet de ezen kívül semmi. Nyáron aztán összejöttek, és nagyon nem örültem neki, továbbra sem szimpatikus a srác.

Tegnap azonban a lányom sokkolt. Haza jött és kijelentette hogy ő ezzel a fiúval Mexikóba fog költözni, otthagyja az egyetemet. Mondanom sem kell köpni nyelni nem tudtam, próbáltam lebeszélni hogy a suli a fontos most, meg mexikó a világ másik fele, de hajthatatlan. Felnőtt ember megtiltani nem tudom neki, de mégis hogy győzzem meg hogy ne menjen el? Kétségbe vagyok esve


2019. márc. 10. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem szimpatikus a fiú?
2019. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
De ha nem jön be neki Mexikó,visszajöhet bármikor.
2019. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

2es...ha hagyják visszajönni.

Nagyon bátor, én nem mennék.

Próbáld neki elmondani milyen veszélyekkel jár ez.

Nagyon fiatal és ha lebeszéled támadásnak fogja venni.

Nincs valaki rajtad kívül aki tudna rá hatni?

2019. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbálta az apja is, anyukám is, de hajthatatlan.
2019. márc. 10. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, hogy visszajöjjön! Mondd el neki, hogy ez az ő döntése, senki nem tudja megakadályozni ezért nem is próáljátok. Viszont szépen kéred, gondolja végig a következő dolgokat: és itt mondd el az aggodalmaidat, ne azzal a szándékkal, hogy lebeszéld, hanem azért, hogy készüljön fel. A szükséges védőoltásoktól kezdve, az otttani megélhetés, egészség és balesetbiztosítás, iskolák (valamit csak akar tanulni, ha itt abbahagyja...), hogy alakul az állampolgárság, hogyan fogtok kapcsolatot tartani és még ezer ilyen gyakorlatias dolog.
2019. márc. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
és akkor mexikóban tovább tanul?? Most az a gond hogy amit mondasz attól csak rosszabb lesz, mert akkor már csak azért is fogja csinálni. Nincs egy nagyi vagy egy más valaki akit nagyon szeret és tisztel? Hátha az megtudná hogy mi az óka hogy feladja álmát , az egyetemet,...?
2019. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, senkire nem hallgat. Egyesül elment lepapirozni mindnent, és végleges a döntése.
2019. márc. 17. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!