Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha a fiam nem...

Mit csináljak, ha a fiam nem engedi levágni a hosszú haját?

Figyelt kérdés
Nem egyszerűen hosszú, majdnem a fenekéig ér. Nem akarnám rövidre, de mondjuk vállig, mert az fiúsabb. De ő hallani se akar róla.
2019. márc. 10. 18:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél neki hajgumit!
2019. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Vegyél megfelelő hajápolókat neki.
2019. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Miért hagytad neki ennyire megnőni? Gondolom megszokta, hogy ilyen hosszú neki, ezért nem akarja levágatni. Előbb kellett volna ezen gondolkozni, nem most, amikor már nem hagyja...
2019. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Neki ilyen az egyénisége. Miért akarod ráerőltetni ami neked tetszik? Így ölik meg a szülők a gyerek öntudatát... Szerinten egy hosszú haj nem olyan súlyos dolog, mint mondjuk egy tetkó. Ha nem tetszik mégsem, később levágathatja. Ne légy vaskalapos!
2019. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Hagyd. Arra figyelj, hogy ne legyen igénytelen.
2019. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%

....Eleve nem hagynék hosszú hajat egy kisfiúnak. Nem szeretem ezt a gendersemleges, nyálasbu;is megjelenést egy felnőtt fiúnál sem. A személyiség dolog meg egy ebben az esetben félremagyarázott hülyeség. Majd ha nagy lesz,akkor úgy néz ki ahogyan akar,de akkor is elmondanám a véleményem,akár pozitív,akár negatív. Erről szól egy család,hogy nem lexarjuk egymást a liberalizmus nevében. Sokan sajnos belepo*ázásnak veszik... Szerintem ezzel igencsak félrevágod a gondolkodásmódját.


Ha eddig hagytad,marha nagy trauma lesz ha levágod neki. Passz. Attól függ,mennyire értelmes és mennyire tudsz vele beszélgetni és megbeszélni.

2019. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy már javasolták, vegyél neki hajgumit és tartsátok rendben.

Én abban hiszek, hogy egy gyerek szólhasson bele a külsejét érintő kérdésekbe. Legyen szó ruházkodásról, vagy hajviseletről.

2019. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
6-os vagyok. Igen,szólhasson bele,de ne menjen át extremitásokba.
2019. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Inkább mondd meg neki, hogy növesszen szakállat, hogy ne tűnjön lánynak!
2019. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves?
2019. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!