Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek baj, ha valaki...

Szerintetek baj, ha valaki tipikusan az a jó kislány?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy mondjuk nem lóg az iskolából, a leckéjét mindig megcsinálja, nem felesel vissza a tanároknak, vagy a szülőknek, nem bulizik, nem pasizik, stb. Vagyis semmi kamasz dolgot nem csinál.

Húgomról lenne szó egyébként. Legutoljára talán 11 éves korában volt egy kis csínytevése, vagyis hogy elhasználta apánk borotva habját, de ez is olyan, hogy ha szól, hogy kell neki, akkor lett volna véve neki. Oké, most nem is azt mondom, hogy bulizzon meg fiúzzon, 14 éves, szóval ezekkel bőven ráér még, de valamilyen kis kamaszos apróságokat csinálhatna. Emlékszem én milyen hülyeségeket csináltam annó ennyi idősen a haverokkal meg lány barátokkal... Hajjajj!!



2019. ápr. 2. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ. Lehet, hogy (még) nincs rá igénye, ezzel nincs semmi baj. Ennyi idősen nekem se volt.

De ha valamiféle feszültség van benne (pl menne barátnőzni, de a szüleitek nem engedik, vagy bulizna, de nincs kivel stb) akkor azt érdemes valamilyen formában kezelni.

Nem írtad mennyi idős meg milyen nemű vagy, de ha jo a kapcsolatotok, akár te is elviheted magaddal ide-oda, megmutathatod neki a világot.


19/L

2019. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Vagy esetleg lehet, hogy belül fél, hogy akár apróságokért komoly büntetést kapna otthon, és emiatt nem csinál semmi ilyesmit.
2019. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
14 évesen nekem az volt a legdurvább tettem, hogy üvegpörgetöst játszottunk egy délutáni házibulin, ahol kaptam egy szájrapuszit az egyik osztálytársamtol, 16 évesen meg punk tarajom volt, mindennap részeg voltam és kirúgtak a suliból. Na kb. ennyit számít ha valaki 14 évesen jokislány.
2019. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne baj? Én lányaim is hasonlóak. Vannak barátaik, csinálnak programokat, jófejek, nagyszájúak és vagányak. Emellett pedig jól tanulnak, és nem csinálnak hülyeségeket. Miért is kéne feltétlenül idiótán viselkednie attól, mert kamasz?
2019. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Valószínűleg egyébként azért sem érdekli ennyire a bulizás, fiúzás, stb, mert neki eleve nincsenek is megtiltva ezek a dolgok. Csak mert, mint tudjuk, egy kamasz számára a tiltott dolgok a vonzóak. Bár az is igaz, hogy nekem sem voltak megtiltva, mégis csináltam. Mindegy.

Illetve a fiúzásról annyit, hogy szerelmes egy srácba, azt is tudom kibe, de úgy nem közeledik hozzá a húgom, csak barátilag. 2 évvel ezelőtt mondta, hogy elfogja neki majd mondani, azóta sem sikerült. Mondjuk az is igaz, hogy van köztük egy kisebb korkülönbség, lehet ez is korlátozza.

Egyébként barátnői vannak, akikkel eljár moziba meg ide-oda, ennek legalább örülök! :D

2019. ápr. 2. 21:41
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké, nem kell feltétlenül idiótán viselkednie, de akkor is csinálhatna valami kamaszosat. A te lányod is nagyszájú és vagány, vagyis van benne kamaszos viselkedés.


Egyébként még annyi, hogy tudja, hogy nem kapna nagy büntetést, vagy egyáltalán nem is kapna büntetést apróbb hülyeségek miatt. Amikor elhasználta apánk borotvahabját, akkor sem azért nem szólt, mert félt, hogy büntetést kap, hanem csak mert szégyellte.

2019. ápr. 2. 21:51
 7/9 anonim válasza:
78%

Szerintem ne nézd meg a keresési előzményeit! :D


Csinál ő bőven kamaszos dolgokat egyébként. Nekem is ilyen jó kislány a legjobb barátnőm és én is annak számítok egy picit, de azért nem pónikról meg szivárványokról beszélgettünk meg barbibabáztunk, plüssökkel játszottunk kettesben, hanem kibeszéltük a fiúkat, megakartuk váltani a világot meg ilyenek. :D


16/L

2019. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neki is biztos lesz majd olyan bulizós, fiúzós korszaka. Nekem ez 17-19 között volt, addig minta kamasz voltam. Van ideje bőven
2019. ápr. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nagyszájú és vagány nem azt jelenti, hogy felesel a tanárokkal vagy velünk, és nem úgy vagány, hogy csavarog vagy nem csinál leckét. Olyan nagyszájú és vagány, amilyen kb. a család. Ebbe nőttek bele, ilyen a természetük. Szóval nem "kamaszosan" vagányok, hanem jófejként. Nincs két egyforma ember, mindenkinek más a jelleme, más az igénye. Minek bulizzon, ha nincs rá igénye? Hülyeség! Majd lesz 18-20 évesen, ha mondjuk egyetemre kerül. Semmiről nem marad le. Egyáltalán nem kell semmilyen hülyeséget csinálnia, csak azért mert kamasz. Sőt!
2019. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!