Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti ezt engednétek?

Szülők ti ezt engednétek?

Figyelt kérdés
A lányom barátnőjének a nagynénjéék kint laknak Frankfurtba és elszeretnének ketten utazni repülővel hozzájuk a nyáron. A nagynénje a légitársaságnál dolgozik,így megkérné a stewardeseket,hogy jobban ügyeljenek rájuk. Én vinném ki őket autóval a Ferihegyi repülőtére és mi után le szálltak Németországban ott várná őket a lányom barátnőjének a rokonai. Most fognak végezni a lányok a nyolcadikkal,és azzal győzködnek minket,hogy túlestek a felvételin és kijárták a nyolc évet,meg hogy nagyon sokat tanultak. Biztossan lenne olyan,hogy a lányok egyedül mennek be plázázni de olyan is lenne hogy a rokonokkal lenének. 7-10 napra mennének.

2019. ápr. 5. 22:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
24%
Én nem engedném, taknyos 14 évesek. Az érvelésük is hülyeség, jó, hogy, már nem azzal jönnek, hogy sikeresen kijárták az ovit, jár nekik az önálló nyaralás 6 évesen.
2019. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
82%

Ismered a lány szüleit?

Én elengedném de ha megteheted anyagilag.

De nem az érvelés miatt! Ha van egy alap nyelvtudása, nem elsőre repülnének akkor mehet. A repülőn van meg külön figyelnének rájuk mert ilyen jeggyel lehet csak őket felültetni a repülőre. Addig el sem hagyhatják a repteret amíg felnőtt nem megy oda értük.

Ha megbízható a lány, akkor menjen csak

2019. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
10%
Kizárt. Ilyen idősen el sem hagyhatják az országot felnőtt felügyelete nélkül.
2019. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Mind a két lány nagyon megbízható és ismerem a másik lány szüleit.14 éves kórtól lehet egyedül repülni,csak ajánlatos szülői engedély. Anyagilag minden rendben van ez már nem pénz kérdése lenne.
2019. ápr. 5. 23:32
 5/43 anonim ***** válasza:
35%
Helyesnek tartom önállóságra nevelni a gyerekeket, de ez túlzás. Ilyen utazás minimum 16, de inkább 18 éves kortól merülhetne föl bennem.
2019. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
31%
Egyértelmű, hogy te vagy a gyerek, és nem nem engednélek el. Leghamarabb 16 évesen.
2019. ápr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon átlátszó a kérdés, ordít hogy te vagy a kislány és nem az anyuka.
2019. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
19%
Biztos, hogy nem engedném.
2019. ápr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
38%
Hát, attól függ milyen típusúak a lányok. Az enyém ennyi idősen még nagyon gyerek volt, a barátnője szinten. Egyedül nem engedtem volna őket utazni. Vagy ment volna velük valaki, vagy fizettem volna a hivatalos kísérőért. A majd a nagynéni szól hogy figyeljenek rájuk, mert a légitársaságnál dolgozik komolytalan.
2019. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
33%
Először azt hittem gimiben végzősök, de aztán olvastam hogy általánosban. Így nem.
2019. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!