Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Megengednétek ezt a...

Szülők! Megengednétek ezt a 16 éves lánytoknak?

Figyelt kérdés
A lányotok el szeretne menni egy baráti társasággal (22-28 éves egyetemisták) egy söröző-ételbárba péntek este 8 körül. A társaságból csak 2 személlyel találkoztatok eddig élőben.
2019. ápr. 6. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem engedném!
2019. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem örülnék neki. Akkor engedném el, ha képes kompromisszumot kötni. Nem mászkál el a társasággal idegen helyekre, és 10-11 fele én megyek el érte.
2019. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Én ennyi idősen már bőven mászkáltam mindenfelé, elengedném, de érte menne az apja kocsival 11-éjfél körül.
2019. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem, már annak sem örülnèk, ha ilyen korúakkal lenne jóban! Ugyan mi a bánat lehet a közös tèma egyáltalán?
2019. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Saját korabeliekkel még csak-csak... de hogy majd 12 evvel idosebb is van a tarsasagban, hat nem igazan.
2019. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem
2019. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha az egyik egyetemista a bátyja, akkor simán.
2019. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem engedném. Miért akar 6-12 (?!?!) évvel idősebbekkel együtt lógni? 16 éves még csitri, 22-26 éves meg már gyakorlatilag felnőtt.

Ismeretlenül meg pláne nem.

2019. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Dehogy engedném! Normális helyekre be se engednek kiskorút, a többiben meg nincs keresnivalója. Pluszban mit akarnak az egyetemisták egy kislánytól? Jó ne válaszolj, tudom..de ahhoz meg nem kell bárba menni.
2019. ápr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom kik válaszolnak ide... vagy 30-40 közötti egyedülálló megkeseredett gyerektelen emberek, akik utálnak mindenkit, különösen a fiatalokat, vagy egy rakás nyugger, akik már rég nincsenek képben vele hogy mi van a világban...

Szóval kérdező, a söröző-ételbárral 16 évesen semmi gond nincs, engedd el nyugodtan. A baráti társaság kora furcsább lehet, de önmagában még nem kizáró tényező, ha találkoztál is 2 személlyel fel tudod mérni hogy milyen a viszonyuk, stb, szerintem simán lehet minden oké.

(Mások kérdéseire: azért egy 16 éves és egy egyetemista között nem "ég és föld" a távolság, simán lehet beszélgetnivalójuk. És nem minden egyetemista 16 éves lányokat akar b*szni, és nem minden 16 éves lány egyetemistákkal akarja megb*szatni magát, szóval lehetne hogy az ilyen agybeteg előítéleteket mellőzzük? Tudom, hogy a ti életetek nyomorult és szar, és jobb érzés alázni a fiatalokat, mert mind csak agyhalott k***a lehet, de ne, jó?)

2019. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!