Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyereket ti bekülditek...

A gyereket ti bekülditek náthásan iskolába?

Figyelt kérdés
Csak az orrát fújja és menni szeretne holnap is. Két tesója is náthás, és mi is szülők, mindenki megy a dolgára. Most őszintén amúgy miért maradnék vele otthon? Más szülő is van így a munkahelyféltés miatt pl, ha csak kicsit náthás inkább menjen...

2019. ápr. 10. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Én igen. Mondjuk allergiától is lehet, szóval ha nincs más tünet, kutya nem tudhatja, hogy mi is a baja.

Egyébiránt legutóbb a gyerekorvos is azt mondta, reggel-este coldrex és nyugodtan mehet suliba. másodikos.

2019. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Ennyivel simán. Ha nem érzi magát rosszul, és tud figyelni az órákon, akkor minek unatkozna odahaza? A nátha nem fog attól gyorsabban elmúlni.
2019. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2019. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Enyhe náthával igen de ha percenként fújja az orrát nem engedném. Figyelni úgysem tud, a többieket csak zavarja vagy megfertőzi. Ráadásul sokkal gyorsabban gyógyul ha ágyban marad. Az iskolába csak rászed egy jó kis felsőlégútit
2019. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Én egyáltalán nem vagyok híve annak, hogy fertőzzük körbe az egész osztályt de basszus az totálisan életszerűtlen, hogy minden vacak kis náthával otthon maradjon a gyerek is, én meg vele....... Az iskolai dolgokkal is baromira le fog maradni. A megfázás szerintem elkerülhetetlen, ha az emberek nem csinálnának belőle ekkora cirkuszt + normálisan táplálkoznának (és nem szednének mindenre antibiotikumot), akkor évente 1-2 alkalommal mindenki átesne rajta oszt’ csókolom. Kellemetlen, dehát a fejfájás meg a hideg idő, meg a kánikula is az. Mégis túléljük...
2019. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Nagy szemétség beküldeni betegen a gyereket, ha valakinek gyengébb az immunrendszere, lehet bőven rosszabbul lesz, pl. én is simán szenvedek 1-2 hétig, és olyantól kaptam el akin pár nap alatt átment. Minden ember más valamennyire.


A 21. század és az internet korában már könnyedén el lehet kérni a leckét, az órai anyagot. 15 éve, mikor általánosba jártam még szívás volt telón, meg átjárni, de megoldottuk.

2019. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Mivel egyértelműen fertőző betegségetek van, azért beteg az egész család.
2019. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Igen, egyrészt ki igazolna neki a hianyzást, másrészt nem kell hozzászoknia hogy nathaval fetrengünk otthon, harmadrészt meg mi közöm ahhoz akinek gyenge az immunrendszere , az éljen otthon, oldja meg- viseljen maszkot.

Ne ám a társadalom igazodjon a gyengékhez akik egy náthától kihullanak.

2019. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Meglepnek a válaszok - szerintem sima kis náthával senki nem tartja otthon az iskolás gyerekét, én legalábbis még nem találkoztam ilyennel. Nem is lenne értelme ilyen miatt hiányoznia ha egyébként jól van, a szülőnek meg táppénzre menni??
2019. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Én el szoktam vinni dokihoz, ő meg megmondja, hogy mennyire súlyos. Bár nekem mázlim van, mert itthon tudok maradni a gyerekkel, nem kell táppénzre menni. Amúgy nem szeretem én sem, mert a gyerek lemarad az anyagban, és nagyon nehéz pótolni. De ha fertőző, akkor ne fertőzzön.
2019. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!