Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vennétek egy kislány 10....

Mit vennétek egy kislány 10. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Húgom kislánya most lesz tíz éves, és nem igazán szeretne már játékokat kapni szülinapjára. Inkább a csajos dolgok kezdik érdekelni, mint a testpermetek, körömlakk. Vettem neki már egy testpermetet, sampont kifésülő sprayvel. Szerintetek mit adhatnék még neki?
2019. ápr. 12. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Mozi-, színház-, koncertjegy? Persze 2 db, hogy valaki elkísérje. De vannak nagyon jó helyek, pl. a skyland park, egy óriási élmény szép környezetben [link]

De állatkert, cirkusz is szuper és maradandó élmény. Vagy vannak olyan fagyizók, ahol maga állíthatja össze a saját fagyiját mindenféle feltéttel.

2019. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Unokahugom csajos Nyírd ki ezt a naplót! kapott.

Jó ilyenkor mindenféle bizsu-készítő, vagy akár mindjárt bizsu. Csillámtetoválás-szett, körömlakk, hajkréta (az nagyon nagy siker az unokahugiknál -mondjuk nekem fiam van, szóval ezerszer egyszerűbb), de az intelligens gyurma is jó lehet.

Ez az a kor, amikor már lehet könyvet is venni, komolyabbat... 10 évesen pl egy Harry Potter 1. kötet király ajándék.

2019. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Fiamnál ennyi idősen egy libri meg bármilyen könyves bolti utalványvtól elolvadt. Harry Potter, Egy ropi naplója mániás volt meg most is :D

Ha nem allergiás az ezüst akkor egy szép ezüst füllbevaló, karkötő is tetszeni szokott nekik.

2019. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

kicsi még egy nemesfém ékszerhez szerintem.

a nyírd ki ezt a naplót tényleg jó, az én szavazataim a csillámtetkó-körömlakk-hajkréta hármasra mennek (ez utóbbit nekem is szereztek be a kiskorú rokonok, 20éves vagyok, de nagyon élvezem xd) valami lányregény az érdeklődési körében, szép noteszek-tollak-naplók-tolltartók, illetve tapasztalataim szerint bármi, ami a claire'sből van beszerezve :)

2019. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el a claire’s be, ott mindenféle csajos dolog van ekkora lánynak.
2019. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!