Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Rokonom lanya 10 eves. A korahoz kepest nagyon ertelmes, komoly. Vagyis el lehet beszelgetni vele komolyanb témákról is, felvilagosult elegge, es ertelmes gyerek. Jó nyilvan neki is vannak bolond percei amikor meg sikogat, jatszik, hisztizik de ezútobbit nagyon durvan csinálja. Olyan szinten gonosz a testvereivel, es felesel a szüleivel hogy ők sem bírnak vele.. Ahelyett hogy nevelnék beleállnak a vitájába, es a kiscsajnak leteleme a balhé. Mitől ilyen amikor a 2 tesoja is ugyanolyan nevelést kapott és mégsem viselkednek igy?
2019. ápr. 24. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi konkrétumot nem írtál.

Gonosz a testvéreivel? Mit csinál velük?

Min felesel a szüleivel?

Amúgy én is inkább igyekszem megmagyarázni, mit miért kérek a gyerekemtől, nem azt mondom, hogy "Kuss, én vagyok az apád, és te engedelmeskedsz nekem." Pedig az én gyerekem feleennyi idős...

2019. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tesóját direkt hergeli, élvezi ha sir, verekszik velük,arulkodik, mindent rájuk fog, parancsolgat nekik és elvezi ha leszidjak oket. Hazudozik, volt mar ra példa hogy lopott is amirol a szulei nem is tudnak.
2019. ápr. 24. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugyanazt a nevelést kapta?


Nincs két egyforma gyerek.


Lehet egyébként, hogy az első kettő ellustította a szülőket és nincs kedvük rendbe tenni a lányukat.

2019. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Ha jól értem, ez a kislány a legkisebb gyerek. Nos, akkor egyszerűen elkényeztetett királylányt neveltek belőle a szülei.

10 éves gyerekkel nem bírnak a szülei, röhögnöm kell! Állatkertben kéne mutogatni az ilyen szülőket!

2019. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!