Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a 17 éves lányotok 29 évessel kezdene el randizni?

Figyelt kérdés
Írjatok nemet és kort
2019. máj. 3. 16:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem örülnék. Egy 29 éves már a családalapítás korszakában van egy 17 éves meg még nagyon nem.
2019. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja es 32/N
2019. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy , hogy mi mit szólunk. Ezt a szüleiddel kell megbeszélni. Gyerek vagy.
2019. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Egy 29 éves mai férfi még nem a családalapításon van.

Teljesen mindegy mit szólnék, mert egy most 17 éves lány jövőre már felnőtt, akkor meg aztán főleg azt csinál amit ő akar. Ha tiltom, ha nem.

2019. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Carragher_x ***** válasza:
59%
Semmit, az ő dolga.
2019. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem örülnék túlságosan, de hamar eszembe jutna, hogy anno egy évfolyamtársam 22 évesen egy 52 éves faszival járt.

38/N

2019. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nem örülnék neki, de nem szólhatnék bele. Egy 27 éves férfi öreg lenne hozzá, óhatatlanul is apáskodna rajta. Általában azok a lányok vonzódnak idősebb férfihoz, akiknek nem volt az apjukkal jó a kapcsolatuk, vagy nem volt apjuk.

Nem ideális párkapcsolat, más korosztály, és az évek múltával egyre nagyobb gondot fog okozni a korkülönbség.

2019. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes dolog ez. Ma merült föl témában az édesanyámmal

Hoz öcsém lenne az a 29 éves férfi akkor nem aggódnék

Nagyon későn érő típus és nagyon jó gyerek

És még jól is néz ki ... Neki a fiatalabb lányok jönnek be, pontosan a későn érése miatt


A barátnője 21 éves

Előtte 18 éves volt neki,de pont az életkora miatt lett ex

már túl fiatal volt

Mert egy dolgozó ember mellé nagyon furcsa egy gimnazista

És ezt mindketten belátták.


Egyébként biztos nem örülnek neki...


29 évesn nekünk saját házunk volt és úton a lányunk


31 n

Férjem 32

2019. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
En 17 evesen 24 evessel kartam es amyam ki volt borulva teljesen. De aztan megszokta. Vegul mikor 5 evvel kesobb szakitottunk mindenki a paromat siratta. Majdhogy engem ki nem tagadtak 😂
2019. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Aggódnék érte. Ha visszaemlékszem hogy milyen voltam ennyi idősen, és belegondolok hogy milyen egy 29 éves férfi, tudom hogy ezt 17 évesen nem éreztem ennyire át, de bizony nagyon más világ és komoly károkat okozhat a lány életében. És nem arra gondolok hogy kihasznál. Pont hogy a hosszabb kapcsolatból jöhetsz ki 5 év múlva egy tönkretett élettel, akár félbehagyott sulival, akár kisbabával, vagy ki tudja mivel. Mert mellette már úgy tűnhet majd hogy biztosítva van minden ha komolyra fordulnak a dolgok. Több példát is ismerek magam körül ahol 30 éves férfi évekig volt ennyi idős lánnyal. Ha csak két hónapra kellesz neki az még a jobbik eset..
2019. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!