Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves lányok a mai világban...

12 éves lányok a mai világban tényleg bajszot szedetnek, szempillát festetnek tartósra, borotválkoznak bugyi alatt, vagy csak az én ismerősöm lánya? Készülhetek én is ilyesmikre nemsokára a lányaimmal?

Figyelt kérdés
Én 14 évesen kezdtem szőrösödni. Tudom, hogy korábban érnek, de bajszot szedetni, meg borotválkozni?
2019. máj. 3. 19:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2019. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
10%
Hát akiket nem prostinak nevelnek ott nem. Max a bajuszgyanta ami még elfogadható egy kislánynál, a többi felesleges.
2019. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
94%

Neveléstől függ.

De ha egy lány korán érő típus és ilyenkor már bajsza van, a lábán is dús a szőr,akkor megértem hogy leszedik neki.

2019. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez teljesen oké. Még azt mondom, hogy egy későn érő szőke hajú lánynál nem annyira létszükséglet de azért mondjuk vannak kislányok akik ilyen idős korban már szőrösödnek és van akinek alkatilag erős szőre van. Szerintem semmi gond nincs azzal ha már ennyi idősen megtanulja valaki, hogy legyen igényes magára. Én is szőrtelenítettem ennyi idősen pedig szőke vagyok és nem lettem prosti...
2019. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
99%

Ezekkel nem pontosan értem mi a baj.Most jobb lenne ha a lányod azért csúfolnák,mert bajsza van?Vagy mert pl. úszásnál látszik a szemérem szőrzete?


Ha nagyon látszana és zavarná én megmutatnám ezeknek a technikáját.

2019. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
98%
Igen.Mondjuk én nem prostinak nevelem a lányom ahogy valaki "kedvesen" megfogalmazta,de pl.összenő a szemöldöke,így középen gyantazva van neki. Ha bajsza lenne azt is leszedetném,nem látok semmi bajt ebben.A bugyi alatt meg az ő dolga.
2019. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
98%
hát ha szőrös és zavarja, akkor miért ne tenne ellene? ez a normális manapság, érthető, ha nem akarnak kilógni (főleg kamaszkorban, van elég bajuk így is)
2019. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
92%

Én is 12 évesen kezdtem szőrteleníteni, mert zavart, pedig nem prostinak neveltek, szerintem ebben semmi rossz sincs. Nem éreztem magamat komfortosan szőrösen, bajuszt a mai napig nem kell szedetnem, szerencsére szőke és nagyon lassan szőrösödő alkat vagyok.

16L

2019. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Keresztlányom nincs prostinak nevelve, sőt ! De ettől függetlenül, igen , szőrtelenít 12 éves korától.
2019. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
97%

12 évesen kezdtem el a szőrtelenítést. Fanszőr, láb és hónalj. Bajszot nem szedetek, max kiszedem szemöldök csipesszel, de ez ritka. Ugyanezt a szemöldökkel is megcsinálom.

Amúgy miért baj, ha kisérletezik hogy érzi jól magát? Vagy te nem szoktad magad szőrteleníteni? Esetleg drága a havi 1.000 Ft-os borotva pack? Vagy nem értem a problémád.

Igen, ahogy mindenki, úgy a te lányod is fel fog nőni. Elkezd (vagy már elkezdett) menstruálni, szőrösödni és később a srácok is érdekelni fogják. Fogadd el.

2019. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!