Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves lányok a mai világban...

12 éves lányok a mai világban tényleg bajszot szedetnek, szempillát festetnek tartósra, borotválkoznak bugyi alatt, vagy csak az én ismerősöm lánya? Készülhetek én is ilyesmikre nemsokára a lányaimmal?

Figyelt kérdés
Én 14 évesen kezdtem szőrösödni. Tudom, hogy korábban érnek, de bajszot szedetni, meg borotválkozni?
2019. máj. 3. 19:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
8%
azért ez durva, 12 évesen még nem ezzel kéne foglalkozni föleg nem festéssel, a smink is korai még attól hogy anyut akarja majmolni, egy kis szörtelenítés még elfogadható itt ott(bugyi alatt nem vágom miért, oké hogy egy kis igazitás oda is kell néha de istenem, 12 évesen minek, még jó hogy a pasija nem szól be neki 😑), de nem kell rögtön megengedni mindent mert jaj ö már menstruál, ennyi erővel adjunk a kezébe egy tálca sört is mert ö már nagy lány
2019. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
92%
#11 és mit csinálnál, elvennéd tőle a borotvát? ha akarja úgyis megcsinálja. akkor meg inkább segítsünk és magyarázzuk el, hogy kell helyesen és biztonságosan borotválkozni, és hogy kell utána kezelni az irritált bőrt.
2019. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
16%
Ööö elolvastad rendesen?,mondom egy kis szőrtelenités még okés, de nem kell egyből simára borotválni az egész testét, csak sűrűbben nő majd vissza, a szemérem szörzet teljes eltávolitása pedig egészségügyi gondokat is okozhat, tudod az is fel fog néhány bacit ami fontos ha napközben több száz gyerekkel vagy összezárva akik nem biztos hogy értik mi az a higénia
2019. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
14%
Mellesleg a borotva is olyan mint a kés meg az olló gyerek kezébe nem való
2019. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
89%
nem nő vissza sűrűbben. és a teljes szőrtelenítéssel én sem értek egyet, ezért én nem is csinálom. más teste nem tartozik rám
2019. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
12%

A lanyom 17

Nem szedi a szemoldoket sem bajusz (12-17 evesen ???)

A labat sem borotvalja

Egyedul intim teruleten igazit

Mar egy eve szexualis kapcsolat is van a parjaval


Neki igy jo

De o is eliteli azokat a kisiskolasokat akik majmoljak a felnotteket. Szeintem semmi szukseg ra. Legyen kislany elje ki h meg gyerek nem akarjon felnott lenni ido elott.

2019. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
98%

14 évesen? Nem késő az egy kicsit? 12 évesen már szőrösödni szoktak a lányok, igen.


A bajusz szedéssel mi a baj? Mi a baj azzal, ha egy 12 éves kislánynak nincs bajsza? :D De most komolyan? :D És a bugyi alatti szőrtelenítés? Kényelmes, kevésbé szagos, kevésbé izzad bele az ember. Nyugodtan szedesse vagy szedje le magának, ha igénye van rá. Nem kell ide keverni a szexualitást, nem azért borotválkozik az ember, hogy a párjának megfeleljen.


Egyedül a sminket nem tartom én sem okésnak, azzal ráér még egy lány. Mondjuk a szempilla spirált nem tartom egy ördögtől való dolognak, ha nem túl feltűnő, akkor szerintem mehet.

2019. máj. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
92%
11 éves lányomat folyamatosan hordjuk kozmetikushoz arctisztításra szemöldök szedésre, gyantázásra. Ritmikus gimnasztikázik kötelező volt 7- 8 éves kortól hordani, kinek hogy fejlődik a gyereke. Az állandó sminkelés miatt amik a versenyeken vannak kell az arctisztítás. Gyantázás meg hogy ne erősödjön be a szőr rajta. Van hiszti mikor a szemérem meg máshol van gyantázás de ha nem engedi nem mehet versenyre.
2019. máj. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
98%

Én is korainak gondoltam, de egyszer a lányom titokban borzalmasan elcseszte a szemöldökét csipesszel. Akkor beszéltem a kozmetikussal, kikértem a véleményét. Így 11 éves korától rendszeresen hordom.

A borotválkozást sem lehet tiltani, úgy is megcsinálja, így inkább megveszem neki a dolgokat, minthogy az enyémet használja.

2019. máj. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. máj. 4. 06:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!