Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a gyereketeket?

Ti elengednétek a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Soproniként nyáron elengednétek a 16 éves lányotokat a barátaival a volt fesztiválra?

2019. máj. 6. 16:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
13%
Nem. 16 évesen semmi keresnivalója fesztiválokon.
2019. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Az lenne a vége, hogy részegen vagy bedrogozva lekúrják egy sátorban, netán ki is rabolják. Nem kívánom ezt a lányomnak, majd ha 18-20 lesz és tud felelősségteljesen gondolkodni, akkor elengedem.
2019. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ha tud vigyázni magára. Nem minden 16 éves ugyanolyan. De mindennap jöjjön haza aludni, a programokra, koncertekre menjen.
2019. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Ismerem a gyerekemet, voltam már én is Volt fesztiválon, tudom milyen. Szóval igen, elengedném :)
2019. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó ha elengeded akkor már nem mindegy hazamegy-e aludni? nappal is bedrogozhatják vagy történhet vele bármi. 16 évesen még a tinik 99%-a gyerek, nem valók felnőtt programokra.
2019. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Mikor menjen fesztiválra, ha nem most? Nyilván gyerek függő, de ha nem életképtelen és ismeri az erkölcsöket, tudja a határait, akkor elengedném. Persze olyan társasággal, akiket ismerek, legalább látásból.
2019. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
2# te magadból indulsz ki? Voltam 16 évesen fesztiválon barátnőkkel. Senki nem drogozta be magát és durva részegség sem volt. Szex vagy kirablàs sem volt. Nem minden 16 éves retardált.
2019. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
8%
utolsó mikor? Mikor már nagykorú, és ha hülyeséget csinál, nem engem rángatnak meg miatta. Meg ha tudja fizetni magának. Mert gondolom a jegyet nem a diákmunkán megkeresett pénzből venné.
2019. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%
5: nem mindegy. Szeretném látni, hogy milyen állapotban jön haza.
2019. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolom, 16 évesen már látszik, milyenre is sikerült a gyermek személyisége, önmérséklete, gondolkodásmódja, stb. Nem mindenkiből lesz az a fajta hülyegyerek, aki részegen össze_úrva kerül haza. Hiába a társaság rossz hatása, ha egyszer egy lány nem az a személyiségtípus, akkor nem fogja holnapután átugorni önmagát. Az állandó tiltások, regrecíroztatások viszont elmérgesítik a helyzetet. Mindenki döntse el, hogy a saját gyereke veszélyeztetett-e züllés terén, vagy sem.
2019. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!