Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól kéne egy kamasznak óvszert hordania magával?

Figyelt kérdés
Arról a kérdésről jutott eszembe, hogy mit vigyen a lány utazásra, stb. és hogy ott sokan írták, hogy óvszert is vigyen. Én 16 éves lány vagyok és nem hordok magamnál.

2019. máj. 11. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Akkor, amikor már használja is.
2019. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor reális esélyét látja annak, hogy szexelni fog. Ez mindenkinél más korban jön el, így mindenkinél más korban lesz indokolt a gumi.

Ha nem akarsz még szexelni, akkor ne költsd feleslegesen a pénzedet. Ha már nem vagy szűz, van barátod, vagy úgy érzed elképzelhető hogy a pillanat hevében lefekszel valakivel, akkor legyen nálad mindenképpen.

2019. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Sosem értettem ezt a "hordjunk magunknál gumit" témát. Akkor van értelme, ha az embernek van olyan kapcsolata, aminél már sejthető, hogy szexre kerül a sor. Ugyanis normálisoknál az első nem valami utcán éppen összeszedett jöttmenttel szokott megtörténni "véletlenül".
2019. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Hat en olyan esetekre mondanam ahol realisan elszabadulhatnak a hormonok. Tabor, osztalykirandulas, szalagavato, hazibuli, bal...stb. Azert is jo ha van nalad, mert nem biztos hogy neked kell, de egy barat/baratno is hasznat veheti. Nekunk volt anno olyan hazibuli ahol ki kellett segiteni egy osztalytarsat ilyen teren.
2019. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén szólva én még akkor sem hordtam magamnál, amikor már barátom volt, de még nem éreztem magam készen rá. Mondjuk így belegondolva utána is ő vette az első néhány pakkot, nála meg előtte is volt egy mindig, bár az inkább ilyen "nagyfiús" dolog volt, gondolom srácoknál ez menő dolog, mert amúgy ő sem használta azelőtt sosem.


Magak részéről biztos voltam (és biztos lennék most is), hogy ha nem terveztem, akkor nem fogok szexelni, tehát nem kell óvszer. Azért meg eszembe se jutott hordani magamnál, hogy másnak legyen. Szűzként, kapcsolat nélkül különösen feleslegesnek érezném óvszerre beruházni, amikor az még akár le is járhat, mire tényleg használnám.

2019. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Lehet korai, de nálam 12 éves korom óta van óvszer. Ráadásul 2 csomag is. Úgy volt, hogy fogadásból vettem egyet magamnak is meg egy másik lánynak is, de ő úgy döntött, hogy neki nem kell inkább, mert az apja ki nyírná, úgyhogy azt is betettem a zsebembe. Hazamentem, át öltöztem, anyám meg be akarta tenni a mosogépbe ezt a nadrágomat, átnézte a zsebeit és megtalálta őket. Teljesen nyugodt hangnemben megkérdezte tőlem, hogy mik ezek. Elmeséltem neki a sztorit és akkor mondta, hogy "Jobb is, maradjon is nálad". Azóta is a pénztárcámban van és mondjuk már kíváncsiságból kibontottam az egyiket megnézni, hogy milyen, de úgy még nem kellett.


16/L

2019. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

16L!

A pénztárcádban rossz helyen van, kiszakadhat, sérülhet. Zsebben se jó. És túlzott hő hatásának se, szabad kitenni (pl. kesztyűtartó a kocsiban).

A,saját dobozában naptól védett helyen a tuti.

2019. máj. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 16 éves lány, a 4 éve ott rohadó óvszereknek már lejárt a szavatossága. Gondoltam szólok, hogy a nagylányok erre is figyelnek.
2019. máj. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, ha már van esély rá, hogy szexelni fog. Én soha sem hordtam magamnál kamaszként, mert nem képzeltem, hogy egy házibuliban vagy egy osztálykiránduláson fogom elveszíteni a szüzességemet valakivel, aki a pakolásnál még eszembe sem jutott. Ha valaki olyan típusú, hogy feltételezi magáról, hogy lefeküdne valakivel a pillanat hevében, akkor jobb, ha van nála.

Amikor már kapcsolatom volt, már az elején beszélgettünk a szexről, így mindketten tudtuk, hogy mikor fog bekövetkezni az első. Attól kezdve én is hordtam magamnál, ha a barátommal voltam. Ha mégsem volt kéznél, azt is kibírtuk ám! Más módjai is vannak, hogy az ember kielégüljön, mint a védekezés nélküli szex.

Ha valaki elég felelősségteljes ahhoz, hogy ne csinálja ész nélkül, akkor az sem probléma, ha nem visz magával mindenhova óvszert.

2019. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12
2019. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!