Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek hogy...

Szülők! Ti megengednétek hogy 16 éves lányotok egy héten többször is barátjával aludjon és rendszeres szexuális életet éljenek? Most szeretne elkezdeni fogamzásgátlót szedni és nem tudom hogy mit mondjak rá.

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 17:04
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
89%
Jobb, ha titokban csinaljak valamelyik bokorban?
2019. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
11%

Nem!


És a tablettát sem engedném!

2019. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
23%

Remélem kivizsgálta az orvos hogy milyen fogamzásgátlót szedjen. Mert sokféle van és nem mindegyik jó mindenkinek.

Én is 16 évesen veszítettem el. De szerintem a saját lányomnak nem hiszem hogy engedném, legalábbis nem örülnék neki.

De hát ez attól is függ, hogy mióta vannak együtt, ismerem e a srácot mármint ha az anyja lennék ez is számítana. És ha jó srác meg már azért jó ideje együtt vannak, könnyebben benne lennék. De azért mond el neki a dolgokat, mármint a hátrányait is.

L

2019. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim válasza:
87%
HA támogatod benne, akkor legalább nem titokban fogja csinálni
2019. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
36%
Ja igen. 3.ik válaszoló vagyok. A tablettát egyébként nagyon rossz ötletnek tartom. Főleg egy 16 éves lánynak. Még felnőtt korban sem vagyok mellette, nem hogy ilyen fiatalon.
2019. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem engedték volna, pedig volt már akkor barátom.
2019. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
37%
fogamzásgátló egy gyereknek? mért nem jó az óvszer heti pár szex miatt?
2019. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
81%

Csinálni fogják akkor a hátad mögött, ahogy gondolom te is így tettél mikor tini voltál. Ahogy az itt lévő kommentelő is így tett mikor tini volt. Még bőven lehet határokat letenni és elvárni tőle dolgokat, fiatal tini, tehát mindenképp egy olyan kompromisszumot próbálnék összehozni, amiben engedek neki, de egyben óvom is és mindent azért nem "szolgáltatok". A legfontosabb a folyamatos kommunikáció, tudni az érzéseiről, hogy érzi magát, bántja-e valami, meghallgatni és tanácsokat adni. A srácot áthívni vacsorákra, nálatok is aludjanak, legyen megosztva a két hely.


18 éves korától már nem mondanám meg neki mit csináljon, de ahhoz kell az, hogy a felnövése során megtanulta a megfelelő értékeket és emellett meglegyen a bizalom a felek között. Tabletta/óvszer kérdés - el kell menni vele nőgyógyászhoz és konzultálni, bevezetni ebbe a világba, segítséget, támaszt nyújtani.

2019. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
9%
Vedekezzenek megszakitassal azt kesz
2019. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
37%
Persze, de ne csodalkozzon ha 30 evesen nem tud teherbe esni.
2019. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!