Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok

A kérdés

Szülők! Ti megengednétek hogy 16 éves lányotok egy héten többször is barátjával aludjon és rendszeres szexuális életet éljenek? Most szeretne elkezdeni fogamzásgátlót szedni és nem tudom hogy mit mondjak rá.

Keress kérdéseket hasonló témában: fogamzásgátló

máj. 30. 17:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6
Achgdrztombdzj nevű felhasználó válasza:

Jobb, ha titokban csinaljak valamelyik bokorban?

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/52Időpont máj. 30. 17:06 Privát üzenet

Nem!

És a tablettát sem engedném!

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/52Időpont máj. 30. 17:11 Privát üzenet

Remélem kivizsgálta az orvos hogy milyen fogamzásgátlót szedjen. Mert sokféle van és nem mindegyik jó mindenkinek.

Én is 16 évesen veszítettem el. De szerintem a saját lányomnak nem hiszem hogy engedném, legalábbis nem örülnék neki.

De hát ez attól is függ, hogy mióta vannak együtt, ismerem e a srácot mármint ha az anyja lennék ez is számítana. És ha jó srác meg már azért jó ideje együtt vannak, könnyebben benne lennék. De azért mond el neki a dolgokat, mármint a hátrányait is.

L

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/52Időpont máj. 30. 17:11 Privát üzenet
HA támogatod benne, akkor legalább nem titokban fogja csinálni

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/52Időpont máj. 30. 17:12 Privát üzenet
Ja igen. 3.ik válaszoló vagyok. A tablettát egyébként nagyon rossz ötletnek tartom. Főleg egy 16 éves lánynak. Még felnőtt korban sem vagyok mellette, nem hogy ilyen fiatalon.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/52Időpont máj. 30. 17:13 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Penryn nevű felhasználó válasza:

Nekem nem engedték volna, pedig volt már akkor barátom.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/52Időpont máj. 30. 17:15 Privát üzenet
fogamzásgátló egy gyereknek? mért nem jó az óvszer heti pár szex miatt?

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/52Időpont máj. 30. 17:22 Privát üzenet

Csinálni fogják akkor a hátad mögött, ahogy gondolom te is így tettél mikor tini voltál. Ahogy az itt lévő kommentelő is így tett mikor tini volt. Még bőven lehet határokat letenni és elvárni tőle dolgokat, fiatal tini, tehát mindenképp egy olyan kompromisszumot próbálnék összehozni, amiben engedek neki, de egyben óvom is és mindent azért nem "szolgáltatok". A legfontosabb a folyamatos kommunikáció, tudni az érzéseiről, hogy érzi magát, bántja-e valami, meghallgatni és tanácsokat adni. A srácot áthívni vacsorákra, nálatok is aludjanak, legyen megosztva a két hely.

18 éves korától már nem mondanám meg neki mit csináljon, de ahhoz kell az, hogy a felnövése során megtanulta a megfelelő értékeket és emellett meglegyen a bizalom a felek között. Tabletta/óvszer kérdés - el kell menni vele nőgyógyászhoz és konzultálni, bevezetni ebbe a világba, segítséget, támaszt nyújtani.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/52Időpont máj. 30. 17:25 Privát üzenet
Vedekezzenek megszakitassal azt kesz

A válasz 6%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/52Időpont máj. 30. 17:27 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Persze, de ne csodalkozzon ha 30 evesen nem tud teherbe esni.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/52Időpont máj. 30. 18:20 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3 Hete nem szedem a fogamzásgátlot. (Lindynette) De azota voltunk együtt többször is a parommal. Ez idő alatt teherbeeshettem?
Fogamzásgátlót szedek,21napból kb a 15-17. napon volt egy véres rózsaszín foltom. Pár napja folyamatosan éhes vagyok, elutaztunk párommal többször rosszul lettem (szédültem,...
Egy hete a barátom többször is belém élvezett. Szedem a lindynette fogamzásgátlót. Semmi panaszom nincs a gyógyszerre. Vajon lehetek Terhes? ( lent )
Lehetséges a teherbeesés ha valaki már több éve szedi a fogamzásgátlót, de kihagyott körülbelül 2 hetet úgy feküdt le többször is valakivel, bár közben már elkezdte a...
Lehetek terhes ha elfelejtettem bevenni egyik este a Belara nevű fogamzásgátlót és az utána lévő pár napban kiegészítő védekezés nélkül voltunk együtt a párommal úgy hogy belém...
Kb. fél éve szedek fogamzásgátlót.1-1,5 hete minden nap többször is olyan érzésem van mintha meg akarna jönni, tipikusan az az alhasi fájdalmam van. Mitől lehet ez?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Kamaszok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!