Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek hogy...

Szülők! Ti megengednétek hogy 16 éves lányotok egy héten többször is barátjával aludjon és rendszeres szexuális életet éljenek? Most szeretne elkezdeni fogamzásgátlót szedni és nem tudom hogy mit mondjak rá.

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 17:04
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
73%
Megengedném, mert ha nem engedem meg, ugyanúgy szexelni fog, csak méltatlan körülmények között, mint ahogy a mi időnkben is mindenki. A gyógyszerről lebeszélném még, 16 évesen tényleg nem annyira kéne.
2019. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
71%

En is 16 evesen kezdtem szedni, 15 voltam mikor elkezdtem szexualis eletet elni. Anyukam tudott mindenrol. Semmi problemam nem lett felnott koromra.

Lehet lepontozni, de ez meg mindig jobb mint egy bokorban titokban megszakitasos modszerrel.

Az ovszer egyebkent borzasztoan elmenyrombolo, ha nekem nokent szr erzes akkor meg a ferfinek milyen lehet....

2019. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
81%

Miért, ha nem engeded, szerinted nem fognak szexelni? Pláne, ha már elkezdték... Ugyan már. Legalább felelősségteljesen csinálják és védekezni akarnak.

Ha már legalább 2 éve menstruál és már beállt, akkor a tablettát is engedném, részletes felvilágosítást követően persze a lehetséges mellékhatásairól és szövődményeiről.

De még mindig inkább a tabletta, mint egy nem kívánt terhesség 16 évesen.

2019. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi idős a lányom. Ő az orvossal megbeszélve a depo injekció mellett döntött, plusz mellé óvszert is fog használni. Nincs barátja jelenleg, de fel akart rá készülni. Ha lesz, akkor itt alhat majd a fiú a hétvégén.

Tiltani felesleges, mert úgyis csinálni fogja. Inkább örülj, hogy megbeszéli veled. Nem ugrottam én se kia borombol, amikor elmondta a lányom, hogy ő bizony szeretne majd szexuális életet élni a barátjával. Anno én jóval később kezdtem. De nagyon örültem, hogy bízik bennem es ugyanezt hallottam az orvos asszisztensetol, amikor idopontot kertem neki és később az orvostól is.

2019. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak elkeseriteni, de ebben nulla szavad van. Ha szexelni akar, fog. A fogamzasgatlohoz, hogy hozzajarulaz-e azt ennek fenyeben dontsd el magad.
2019. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ugyan fiam van, de igen. Örülj neki, hogy beavatott, bízik benned. Ha tiltanád, akkor annyit érnél el, hogy titokban csinálja.

Igaz, én csak hétvégén engedném az ottalvást.

Szerintem örülj, hogy ennyire nyíltan beszél a lányod veled, bízik benned, és felelősségteljes, hisz gondoskodik a fogamzásgátlásról.

2019. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
21%

Nem! Már eleve azt sem engedném, hogy együtt aludjanak, nem hogy a többit. Kislány még, bőven ráér szexelni és pasizni.

Már hogyne lenne szavam amúgy egy 16 éves gyerek felett?! Úgy meg nehezen tudnak bármit is csinálni, ha nem mehet sehova a kisasszony..

2019. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
82%
16 évesen kezdtem én is szedni, semmi bajom nem lett miatta, örülj, hogy beavatott a lányod. Az én anyukám is tudott mindenről vele beszéltem meg, hogy szeretnék gyógyszert szedni és örült neki, h így gondolkodtam. Ígyúgyis szexelni fognak, utolsónak: attól h nem alszik nála barhol, bármikor meg lehet oldani...ha eltiltod tőle majd lóg a suliból érte és kitalál hazugságokat, ami jóra nem vezet...jobb ilyenkor a bizalmasa, barátja lenni, s nem az ellensége. Hisz tudjuk, h a megszakítás nem védekezés a gumi meg egyszer kétszer ok, de egy "tartós" kapcsolatban...ha nincs gyógyszer akkor megszakításos lesz a módszerük.
2019. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
34%

Márpedig, ha nem találkozhatnak, nehezen fognak bármit is együtt csinálni... Lányom mondjuk eleve nem a fiúkkal és szexel van 16 évesen elfoglalva, olyasmi pedig meg sem fordulna a fejeben, hogy lógjon a suliból, de úgyis egyből hívnának az iskolából, nem lenne vele előrébb, csak még hosszabb szobafogságot kapna.

Egyébként én egy darabig szedtem foggatlot, de szörnyű volt, mindegyiknek volt valami mellekhatasa, rövid időn belül meguntam és már tizenéve használunk gumit, nincs vele semmi gond! Sokan használnak óvszert tartós kapcsolatban is, legalább nem bombázom magam egy rakat hormonnal.

2019. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
76%

De cuki vagy, azt hiszed, ha mindentől tiltod, majd nem csinálja? Hát ez aranyos... Nyugi, ha akarja, megoldja. Nem kell hozzá lógni sem.

Ha tiltással neveled, frankón megtanul hazudni. Aztán majd ír ide egy kérdést, hogy mit csináljon, terhes lett, de nem meri elmondani az anyjának, mert mindentől tiltotta, biztos balhé lesz.

2019. máj. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!