Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hány éves kortól...

Szülők! Ti hány éves kortól engednétek meg a lányotoknak, hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy csókolózzanak stb. csak szerelmesek és járnak.

2019. jún. 9. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem engeded meg nem jarnak? Mem fogjak meg egymas kezet a suliban? Nem irnak szerelmes levelet egymasnak? En ezen nem gondolkodom, pont azert, mert vajmi keves rahatasa van a szulonek. Amugy engem mar az oviban elvettek felesegul. Mondjuk nekem nem szoltak rola, de mindegy.


Amugy anno ha visszaemlekszem a sulira olyan 12-13 evesek lehettunk mikor az elso “jaras” megtortent az evfolyamon. Tartott 3 honapig. Aztan meguntak. Volt szajra puszi is.

2019. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Én 17 éves koromban találtam meg az igaz szerelmet, de anyukám már 15 éves koromban kèrdezgette, hogy: Na, tetszik neked valaki?

Anya biztos "megengedte volna" 15 éves koromtól, de igazából ez nem döntés kérdése.., ha valaki szerelmes, azt hagyni kell (akármilyen fiatal), mert különben, csak titokban csinálná (a szerelmet). Ebben az esetben a gyermek eltàvolodhat a szülőtől.., ha túl fiatal, de szerelmes, akkor sokat kell vele beszélni erről a témáról, elmesélni a személyes tapasztalatokat, a beszélgetés segít a fiatal lelket jó útra terelni. 19/L

2019. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon szigorú apukám van. Deannak volt a híva, hogy ha nem titkolózok, hazudozom és tud mindenről ami lényeges akkor megengedett sok mindent. 17éves koromban mutattam be a páromat neki jóváhagyás céljából, pedig még nem is jártunk. És jóváhagyta...minden nap találkoztunk. Valamikor én mentem hozzá, valamikor ő jött hozzám.
2019. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazából én vagyok a gyerek. Cska nem túl jó a szüleimmel a kapcsolatom, mivel folyton leégetnek, nagyon szigorúak.
2019. jún. 9. 23:27
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem, hogy rajtam múlik.


Ha nem engedem is lesz előbb -utóbb neki, csak akkor el fogja titkolni.


Tehát ezen fog agyalni, mint te."jajjj, mit fognak szólni?"



Szetintem a legfontosabb, hogy jó erkölcsi alapot adjak, megtanítsam a felelősségteljes szexuális életre...és még így is tuti fog butaságot elkövetni..

2019. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Én nem kértem engedélyt anno, 13 évesen lett először barátom, 2 évig voltunk együtt. Esténként elmentünk sétálni, csókolóztunk, ilyesmi. Nem szóltak bele, bíztak bennem és a fiúban is, ismerték.
2019. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
12 évesen már volt szerelme. Semmi okát, vagy értelmét nem látom a tiltásnak.
2019. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
16 évesen lett először barátom. Nem tiltottak, viszont tartoztak egy hosszas felvilágosító órát (bár akkor már tisztában voltam vele, mi hogy megy). 21 éves voltam, mikor szakítottunk. A húgomnak 15 évesen lett először barátja, ők kb 1 évig voltak együtt. Nála is ugyanúgy lement egy felvilágosítás, és a szüleim ennyivel letudták. Bármikor fordulhattunk hozzájuk bármilyen kérdések. A legjobb szülők. :)
2019. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, a lányom mit ért az alatt, hogy "van barátja". Volt pl. olyan osztálytársam, aki 12 évesen járt egy másik osztálytársunkkal, és tényleg csak annyi volt az egész, hogy puszi, fagyizás, kézenfogva járás. Ha már a szex is megjelenne, mint opció, akkor viszont örülnék, ha várna olyan 15-6 éves koráig. Tiltani nem tiltanám, de elbeszélgetnék vele.
2019. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem 8 éves koromtól volt és engedték :)
2019. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!