Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak itt Titanilla nevű...

Vannak itt Titanilla nevű lányok/nők? Születendő gyermekemnek ezt a nevet választottuk.

Figyelt kérdés
Ki mennyire szereti ezt a nevet? Nem arra gondolok, hogy ki szerint szép vagy sem, hanem a gyermeketek vagy ti (ha ez a nevetek) mennyire szeretitek? Hány Titanillát ismertek?
2019. jún. 14. 18:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Hál' Istennek egyet sem ismerek, nem is szeretnék.
2019. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1 Ha érdemben nem tudsz hozzá szólni a témához, akkor ne tedd.

Köszi

2019. jún. 14. 18:43
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Facen az egyik lány ismerősöm barátnője Titanilla. Szóval csak képet láttam róla, kapafogu, nyúlánk, bamba lány, akinek hosszabb az ínye, mint a foga. Szóval nem szép.

Én rá asszociálok, szóval nekem nem tetszik.

2019. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Fiam ovistársa az. Ő szereti.
2019. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#3 Köszi a választ.

Hát igen, ilyenkor az ember arra asszociál akit ismer, és egy-egy névhez konkrét karaktereket kalibrál.

2019. jún. 14. 19:02
 6/22 anonim ***** válasza:
41%

- "Hál' Istennek egyet sem ismerek, nem is szeretnék."

- "Ha érdemben nem tudsz hozzá szólni a témához, akkor ne tedd."


Szóval azt várod, hogy megerősítsünk benne, hogy ez az egyik legszebb lánynév, amit választhatsz.

Nézd, nekem sem tetszik, de ettől függetlenül természetesen olyan nevet adsz a lányodnak, amilyet akarsz.

Nem magyaros, inkább egy Shakespeare-darab jut róla az eszembe, kicsit olyan "szappanoperás"-mesterkélt.

Olyan közepes kiszúrás kategóriájának tartom - lehetne rosszabb választásod is.

Személyesen egy ilyen nevű nőt / lányt sem ismerek.

2019. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#4 Köszi neked is a választ, remélem az én gyermekem is szeretni fogja.

Az ilyen különlegesebb neveket vagy nagyon szeretik a gyerekek vagy utálják😕

2019. jún. 14. 19:04
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem azt várom, hogy meg legyek tapsolva a névválasztást illetően, de konkrét kérdést tettem fel, aki még csak nem is ismer ilyen nevű lányt/nőt és őt sem így hívják akkor miért szól hozzá?

Meg mi az hogy hál istennek?😄

Én akkor mondom ezt, ha pl nem jött be dolgozni aznap akit utálok.

Nem hiszem,hogy ettől jobb az élete valakinek , hogy nem ismer egy Titanillát sem, de mindegy nem állok ebbe bele.

Mindenkinek más tetszik nyilván.

További szép napot!

2019. jún. 14. 19:07
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik volt tanítványom Titanilla. Titának vagy Titinek szólítottuk. Bájos, gesztenyebarna hajú, szeplős kislány, olyan tündérkés, én rá asszociálok, így a név is pozitívan cseng számomra. Viszont nyilván nem a név határozza meg a viselőjét, hanem a névhez viszonyulunk a hozzá tartozó karakter alapján, ha már így vizsgáljuk, így egy Titanilla lehet akár egy kis gengszterpalánta is.
2019. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
"aki még csak nem is ismer ilyen nevű lányt/nőt és őt sem így hívják akkor miért szól hozzá?" - mert attól még lehet elképezése a névről. Sőt, objektívebb véleményt tud alkotni, mint aki ismer, mert ahogy te is írtad, ha ismersz egy bizonyos nevű embert, akkor sokszor ahhoz a névhez az ő karakterét csatolod öntudatlanul.
2019. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!