Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan telik a napotok 2,5-3...

Hogyan telik a napotok 2,5-3 éves gyereketekkel aki még nem bölcsis, ovis?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdi az ovit a kisfiam, novemberben lesz 3 éves. Bölcsibe nem jár mert nincs a faluban. Egyre többször veszem észre, hogy unatkozik, nem tudok már mit kitalàlni.

2019. júl. 24. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Az én kisfiam is novemberbem lesz 3. Mostanában katasztrófák a napjaink. Semmi nem köti le, egész nap engem nyúz, hogy játsszak vele, de alapvetően unatkozik.. Nem tudom én se, hogy mit kéne kitalálni
2019. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tök jól.

Bár most magas az UV sugárzás így csak délután megyünk le 4-5 körül de el vagyunk.

9 körül kelünk reggelizünk,mesét nézünk, aztán játszunk,főzök minden másnap,ebédelünk,pihenünk játszunk majd jön a férjem.. Van hogy jön hozzá valamelyik mama, vagy én viszem ki.

Társasozunk,kártyázunk tök sokat,hot wheelsezünk, most ezeket a magic beanz-eket is nagyon szereti, legozunk, szerepjátékozunk..

Ha meg enyhébb idő van akkor a délelötti játszás helyett kint vagyunk a játszótéren.

Én nem várom az ovikezdést, korán kelést, kötelezettségeket, soha nem leszünk ennyire szabadok mint most :)

Inkább élvezd ki a maradék időt míg együtt lehettek,játszhattok, mert ez már soha nem jön vissza ez az időszak.

2019. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha unatkozik, akkor találja fel magát.
2019. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggelizünk, utána egy picit játszunk. Délelőtt igyekszem egy picit takarítani/főzni. Ebéd után megyünk a játszóra vagy autóval kirándulni ide-oda. Van, hogy csak egy távolabbi játszótérre megyünk, de megyünk az Állatkertbe, Margit-szigetre, strandram esőben játszóparkba stb. Utána hulla fáradt, este már semmi gondunk vele :)
2019. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az én fiam bölcsis volt, de a barátnőmé nem. Ő is hasonlókat mesélt. Vidd minél többször gyerektársaságba!

De ez jó egyébként, mert megérett az ovira. :)

2019. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli, főzés, takarítás, ezekkel max 10ig megvagyok, addig a kislányom játszik, segít, fest, gyurmázik, ragaszt stb.

Utána biciklizés, bolt, játszótér, medencézés az erkélyen, heti egyszer babaklub, ilyenkor nyáron babatorna már nincs sajnos.

Ebéd után meseolvasás és alszik egy órát kb.

Ébredés után kb fél órát mesét néz, addig felébred.

Du általában a délelőttihez hasonló kinti program, kirándulás, játszótér, strand.

Vagy ha nincs kedvünk menni akkor itthon játszunk, társasozunk, "sàtrazunk", boltosat játszunk, kreatívkodunk.

2019. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!