Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért töltik fel az édesanyák...

Miért töltik fel az édesanyák az internetet a saját gyerekeik fotójával?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam mindig, ha az a normális, ha a gyerekemről készült papiralbumot vagy képeket annak mutatom meg akinek akarom de ahogy látom a facebook-ot például, a szülők teletömik a profiljukat a gyerekeik képével, a szülők bepozolnak a gyerekekkel, cuki pofákat vágnak a fényképezőgépbe, közelről fotózzak le a kicsiket és feldobják a fotókat a netre, a facebookon kívánnak a saját gyerekeiknek boldog születésnapot,sorolhatnám. Egyáltalán miért kell a gyerekeket reklámozni a facebookon? Tényleg ez a normális és én vagyok lemaradva vagy sem? Nem értem mire jó mutogatni a gyerekeket fűnek fának a neten meg beöltöztetni a legcukibb ruhákba és azokban lefotózni és feldobni a netre. Ismerek olyan szülőket, akik egy nagy képbe több kis képet összevágnak és azokat teszik fel minden nap. Én csak nem értem. Miért teszik ezt az anyák?

2019. júl. 30. 21:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

"Én úgy gondoltam mindig"


Látod, te így gondoltad, mások meg máshogy. Miért zavar ez téged, nem a te gyereked.

2019. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bolond világot élünk...es azért zavar, mert ha felmegyek a netre, csak ezeket látom nap mint nap és mar ott tartok hogy leallitom a követéseket mert engem mondjuk nagyon nem érdekel mások gyereke és szerintem nem csak én vagyok úgy ezzel idegesítő ezt látni és akartam tudni a ti véleményeteket is. De akkor gondolom ez a "modernkori normális dolog" ami szerinte nem normális
2019. júl. 30. 21:42
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Ez a 200adik ilyen kérdés. Egyszerű megoldás, ha valami zavar le veszed a követést esetleg törlöd az ismerőseid közül.
2019. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Felnőtt egy-két generáció, mióta feltalálták a számítógépet és az internetet.Ez az oka.Amíg 30-40 éve fényképalbumba tették a képeket, most egy mappába a facebookon vagy épp valamelyik másik közösségi oldalon.A mai gyerekek meg már laptoppal, telefonnal a kezükbe születnek nekik még természetesebbé válik majd az internet egyre több olyat fogsz tapasztalni ami szerinted nem normális, ha 40 környékén vagy fölötte jársz.Ez a technikai fejlődés előnye vagy épp hátránya, ki hogy nézi és használja a lehetőségeket.
2019. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is gáz. Annak a pici gyereknek is joga van a privát szférához és egyáltalán nem biztos, hogy mondjuk 13 éves korában örülni fog, mikor az osztálytársai előássák róla az ilyen “cuki” képeket és cikizik. Sokszorosan igaz ez a pucér babafotókra.
2019. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Jaj, ha nem a gyerekes posztok, akkor a sportos, edzőtermes, pucsítós, csücsörítós, kajás, itt vagyok, ott vagyok, ígyszeretem, úgyszeretem, virágos, állatos posztok fognak zavarni...

Van, akinek semmi sem jó. Ne legyen egy ismerősöd sem és akkor nem fog senki zavarni.

2019. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Minden poszt jobb felső sarkában van 3 pont, azt megnyitva van lehetőséged kikövetni az illetőt. Ekkor az ismerősöd marad de nem fogod látni a posztjait, ilyen egyszerű ha ezek téged ennyire zavarnak. Személy szerint nekem egy képem sincs a gyerekemről a facebookomon (ezért is megkaptam már, hogy netán szégyellem?) mert az egész fb-t egy elavult fosnak tartom és nem érdekel, hogy a hatodunokatesómnak meg a babakori szomszédasszonyomnak tetszik-e a poszt amit feltöltök. Más emberek élete sem érdekel. Csak instázom, a privát oldalamon van 150 követőm akik mind család és barátok idegent el sem fogadok, ide néha töltök fel sztorit a gyerekről akit meg érdekel majd megnézi.
2019. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Arról a három pontról nem tudtam, hogy ott kell leállítani, köszönöm akkor beállítom ott. Amúgy 30 éves vagyok, de engem igy is zavar és azt hittem hogy törölnöm kell ismerőst ahhoz hogy ne lássam a képeit de akkor tudom hogy nem :)
2019. júl. 30. 22:23
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
Mert felelőtlenek,és meggondolatlanok. Teljesen egyetértek veled. Nekem pl. sógornőm ilyen, anyósommal egyetemben, és nem értik, hogy miért nem engedem nekik, hogy az én fiam képeit is felrakosgassák. Totál agybajt kapok a hülyeségüktől.
2019. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Az 5. válaszolónak teljesen igaza van. Én is így gondolom.
2019. júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!