Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mostohaanya marad otthon a...

Mostohaanya marad otthon a gyerekkel?

Figyelt kérdés

3 eves gyerkőc, most szeptembertől lenne náluk.

Hétfőtől péntekig.

Kb fél éve ismeri az apuka új barátnőjét...

Távolság miatt nem megoldható, hogy reggel viszem este hozom, így náluk lakna lényegében hétfőtöl péntekig.

Az itteni oviból kivettem mert nagyon rosszul érezte magát, a nevelők is szörnyűek voltak. Ahol az exem él ott viszont nagyon jó és az van legközelebb.

Szerintetek?


2019. aug. 5. 09:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
Tehát te vagy az anya, neked ítélték. Igen, így nagyon gáz.
2019. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem, képes lennél lényegében odaadni a gyereked az exednek és annak a nőjének a hozzájuk közelebb eső ovi miatt?

Jesszus!

Miért kellene hozni-vinni? A te közeledben nincs másik ovi? Vagy ha nem is a közeledben, de elérhető távolságban? Én két évet hordtam a gyerekeimet a munkahelyem mellettii oviba (jó ovi volt, de a lényeg az volt, hogy így én vihettem Őket, du. 4 órakor pedig ott lehettem Értük), ami Budapest másik felén volt reggel-délután 1-1 órás autóútra a lakástól. Inkább, mint odaadni az exnek, mert ő közelebb lakik a másik ovihoz. Az eszem megáll! Belehalnék, ha hétfőtől-péntekig nem láthatnám a 4 és 6 éves gyerekeimet.

2019. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%

Hát én nem bírnám odaadni a 3 évesemet egy nettó idegen nőnek, főleg hogy nem csak ovi időre/pár órára, hanem hogy csak hétvégén lássam, megőrülnék.

De ha ez megfordult a fejedben akkor te már eldöntötted ezek szerint.

Lehet az ovitokban rosszul érezte magát, de nélküled is rosszul fogja ezt elhiheted. Nem hiszem el hogy nincs más megoldás.

2019. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Apuka új barátnője nem kötelezhető arra, hogy ő maradjon a gyerekkel. Vagy az exed marad, vagy te. Mondjuk 3 évesen oviba fog járni, az elvitelt meg a hazahozatalt kell megoldani.

Az exednek mi kifogása az ellen, hogy hozza-vigye a saját gyerekét oviba??

Mert ha olyan sokáig dolgozik, hogy nem tudja hozni-vinni, én tuti nem bíznám rá! A barátnőre meg főleg nem! Ő senki ebből a szempontból!

2019. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%

Nem is értem, hogy merülhet ez fel egy anyában. Az még oké lenne, ha az apjukkal lennének, de egy fél éves kapcsolatban kb egy idegennel lenne a gyerek egész évben.. egyedül akkor tudom elképzelni, ha barátnő elhozza őket négykor, hazaérnek fél ötre, ad neki enni, apuka meg 5 re beállít, tehàt napi egy órát lenne csak velük kettesben.


Bevinni apuka miért nem tudja?


Ez az egész nagyon gáz..

2019. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Ez a legközelebbi ovi. Tőlem ez 1,5 órányira van. A munkahelyem itthonról fél óra, (a suli kb 10 perc) az ovitól a munkahelyem 2 óra kb. 8 ra be kell érnem dolgozni, tehát 6 kor be kell adnom a gyereket oviba és legkésőbb 4.30 kor el kell indulnunk, tehát 3.30 körül kelni kell, hogy 3 gyerekkel elkészüljek. Délután 6 körül tudok leghamarabb érte menni, tehát kb 8 ra érnénk haza. Akkor kéne főznöm másnapra,mosni a nagyobb gyerekekkek tanulni ha van mit, elkészíteni a táskát suliba, fürdeni, játék az ugye kiesett, arra nincs idő.

Mas lenne ha lenne kocsim.

Szeretnék majd költözni, de sajnos most meg nincs ra lehetőség.

2019. aug. 5. 10:22
 7/30 A kérdező kommentje:
Reggel lenne az apja barátnőjével, ő vinné oviba és ő menne érte + kb 6 ig vele lenne amíg az apja nem ér haza.
2019. aug. 5. 10:29
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
Kit érdekel? Ez akkor nem jutott eszedbe, mikor 3 gyereket bevállaltál? Költözz közelebb, vagy válts munkahelyet. Te vagy anyja.
2019. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ő meg az apja akinél lakna, nem egy, idegen. Nem en vállaltam gyereket, MI vállaltuk.
2019. aug. 5. 10:40
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

És a két másik gyerek?

Azért most elképzeltem a 3 évesem arcát, amint egy ilyet leosztok neki, te majd apadeknal a két tesó meg nálam, mert messze az ovi🤨


Valószínű nem lenne "normális" felnőtt belőle.


Mint a tiednek is jó eséllyel annyi lesz, de te tudod.

2019. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!