Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy-egy pofon vagy nyakas...

Egy-egy pofon vagy nyakas szerintetek belefér a gyerek nevelésébe, ha nem fogad szót?

Figyelt kérdés

Érdekelne, h szerintetek bele fér e?

Pl ha visszabeszél direkt, hiába szólsz rá

Ha direkt nagyon csúnyát mond

Ha direkt nem fogad szót

Stb stb ... ha 5000x rá szólsz és nem használ a szép szó



2019. aug. 8. 21:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
40%

Nem.


És az ordibálás belefér? Én azt szoktam. Ez van.

2019. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
41%
Ha te nagyon öreg leszel és direkt nem fogadsz majd szót a gyerekeidnek akik ápolnak, ők is lekeverhetnek neked majd egyet? Elvégre egy demens öregember majdnem olyan mint egy értetlen gyerek...
2019. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
45%

Nem, szerintem nem fér bele.


Ellenben én sajnos idegességemben elkezdtem zsarolni..


“Ha ezt mégegyszer, ha nem csinálod, ha akármi, akkor én kidobom, elrakom, nem megyünk, nem maradunk, nem játszom”


Rémes, mert ilyenkor fél, de beválik és egyszerű pofonhelyettesítő megoldás negatív következmények lehetőségével félelmet kiváltani belőle..


Igyekszem leszokni, mielőtt megutál

2019. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
41%
Nem, szerintem se. Ha más nem segít, akkor ott már valamit nagyon elszúrtál
2019. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
58%
szerintem nem- ismerek már felnőtt vagy már nem kicsi gyerekeket, akiket SOHA nem ütöttek meg - jól jártak és jók lettek.
2019. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Generálja is magát, mert egyre feljebb tolódik a "mi történhet ha nem engedelmeskedem" skála. Kis pofon, nagy pofon, 2 pofon, fenékverés...
2019. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem ütném meg a gyerekem!!!
2019. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
66%

Kapott már. Igen. És nem kell ápolnia, ha öreg leszek. Nem idősgondozó személyzetnek szültem meg.


Ha pedig pofátlan és nem ért a szép szóból 5000 rászólás után sem, akkor igen, pofonvágom. Lehet lepontozni.

2019. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
57%
Én is simán ledurrantok eggyet.
2019. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
40%
21:29 az ápolónénő az öregek otthonában, ahova bedugnak, is lehet azért fog lekeverni egyet mert őt is verték a szülei. Az öregbántalmazás valós dolog, csak a gyerekbántalmazással ellentétben elitélik. Amúgy meg nem kell 5000x szólni. Egyszer kell és utána következmények (ami nem egyenlő a veréssel.)
2019. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!