Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik 2,5 éves kora körül...

Akik 2,5 éves kora körül szoktatták le a gyerkőcöt a cumiról, mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés
Most van a lánykámnak a második estéje cumi nélkül,és csak kíváncsi lennék,hogy másoknál kb hány nap alatt sikerült elfelejteni a cumit... :)
2010. júl. 12. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam náthás lett, és nem ízlett neki a cumi, mert be volt dugulva az orra. Így szinte elfelejtkezett róla, nem kérte a lefekvéshez, én meg magamtól nem adtam neki oda:) Eltelt 4(!) nap, mire eszébe jutott. Akkor volt egy pici sírás, de azt mondtam, hogy elvitte a ZokniMuki. Ezen a szón jót nevetett. Aztán még kétszer említette, és nem kérte többször. Ez kb. 2 hónapja volt, de nem felejtette el egészen. Ha más gyereknél lát cumit, akkor megkérdezni: Cumim, hol van? Majd felsóhajt: óóó, ZokniMuki... És ennyi:)
2010. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De jó!Ez aranyos! :)

Köszi a választ...

2010. júl. 13. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Most lesz 6 éves, többször próbáltuk elvenni, mindig hiszti volt. 5-6 nap után mindig kihisztizte. Most rózsaszínt kapott, ezt szégyenli (fiú), és talán így el fogja hagyni. Erőltetni nagyon nem akartam soha. Ő csak elalváshoz kéri.
2010. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2,5 éves fiú.Nem volt itthon az apja,együtt mentünk aludni,de a cumi lemaradt.Amikor kérte,mondtam: a kiscica elvitte a testvérének.Másnap pont kapóra jött,hogy az egyik szomszéd behívta kiscicát nézni.Ez kb 1 hónapja volt.Ha nagyon nyűgi vmi miatt néha megkérdi hol a cumi,elmagyarázom megint a cicás story-t vagy megbeszéljük,hogy ősztől ovis lesz és az ilyen nagy fiúknak már nem kell és lenyugszik.Jól el van nélküle.Az első pár hiszti után én sem tudtam mit tegyek,de ismerős mondta,ha a hiszti után visszaadom az bizonytalanság érzést is kelthet benne+hamar rájön hisztivel bármit elérhet.
2010. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rólam igazából nem szoktatták le hanm "Elvitte a mikulás" és hozott helyette csokit! Emlékszm akkor én is kb 2,5 éves voltam.
2010. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ma tartunk a 6.esténél,egész jól megy,nem hittem volna... :) Azért amikor lefektetem mindig bepróbálkozik(főleg ha nyűgösebb),de egyáltalán nem hisztizik érte,szóval jó úton haladunk... :)
2010. júl. 16. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!