Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek

A kérdés

Elég lehet a krém, vagy vigyem gyereknőgyógyászhoz?

Kislányom (3.5) napok óta panaszkodik, hogy viszket belül a pun.cija. Elvittem a háziorvoshoz más probléma miatt (köhögés, megfázás), és még említettem ezt is. Adott egy szórólapot egy krémről,hogy azt vegyem meg. Meg is vettem, bekentem neki.

De:ez külsőleg használható, csak a bőrre lehet kenni. Fog ez így hatni? Hisz a hüvelybe viszket, oda meg nem kenhetem.

Nekem nem volt sosem fertőzésem, 1 gyulladásos volt csak pár éve. Nem vagyok tapasztalt ebben.....

aug. 13. 20:52  Privát üzenet  

A válaszok
Én elvinném normális dokihoz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 13. 20:54 Privát üzenet
Én elvinném gyermeknőgyógyászhoz a lányaimat ilyen helyzetben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont aug. 13. 21:06 Privát üzenet
Nekünk is a háziorvos írt fel kevert krémet, a hüvelybemenetet kellett vele kenni, és kamillás vízbe kellett ültetni a lányomat. Ez megoldotta a problêmát.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont aug. 13. 22:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez nem patikában kevert krém. És belsőleg nem használható, szóval a hüvelybemenethez sem kenhetem. Kívülre meg mi értelme van? Keresek egy normális orvost szerintem..

# 4/7Időpont aug. 13. 22:45 Privát üzenet
Vidd el máshoz, kint nem kell kenni ha nem ott van a gond.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont aug. 13. 22:47 Privát üzenet
Lányomnak sokszor volt folyása, zöldes sargass voltunk gyerek nőgyógyásznál.Nem vizsgálja meg mint a felnőttet, kívülről ránézett, hozzá se nyúlt. Antibiotikumos cseppet írt fel, amit beleértve kellett a huvelyébe cseppentenni. Valamint Lady

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 14. 07:50 Privát üzenet
Lady Vital kapszulaamit felírt, ez probiotikus, tejsavas tabletta, gyerekek is ehetik, napi 2x1/2 tabletta. Ha csak. Viszket a lányomnak, ebből adok. Neki 2 hétig, rendbe jön.Ez a nyári strand szezonban nálunk mindig elő jön

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 14. 07:52 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kisgyerekek kezére ajánljatok krémet, kiszárította a szél. Bekentem bepanthennel, de ápoló krém csípi. Milyet vált be?
Bepanthen plusz krém gennyes köröm melletti sebre? Ügyeletre vigyük?
SOS! Melyik a legjobb babapopsi krém? Nagyon sürgősen szükségem lenne egy megbízható termékre, mert sajnos az eddig használt krémemet már nem lehet kapni és muszáj valami újat...
Szúnyogok ellen melyik krém vagy spray vált be gyermekeiteknél? Fontos.
Összenőtt kisajkakra cikatridina krém?
Orrdugulásra mi a leghatásosabb gyermekednél? Krém, orrspray, Calcimusc?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Kisgyerekek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!