Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A köldöksérv veszélyes? Mert...

A köldöksérv veszélyes? Mert kell kezelni? Mi van akkor, ha nem mütik meg?

Figyelt kérdés

6 éves a kislányom . A gyermekorvosa meghalt , igy most egy másik jött a helyére , aki megállapitotta , hogy lányomnak köldök sérve van , és müteni kell .ezt a régi doki sose mondta.

Mért fontos az , hogy meg legyen műtve ?

Milyen következménye lehet , ha nem mütsük ? Ill. Nem e baj , hogy nem vették/vettük észre hamarabb.

Nem kérdeztem ezeket az orvostól ,mert hirtelen lesokkoltam !

Köszönöm , ha válaszoltok


2019. aug. 13. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtalálsz:


[link]

2019. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rutin műtét, mint a mandula kivétele!
2019. aug. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sokkolódni, elég sok embernek van ilyen gondja.

Ha eddig nem okozott panaszt, akkor nem kifejezetten "baj", hogy eddig nem vettétek észre.

Műteni azért kell, mert később okozhat komolyabb panaszokat, pl. ha kizáródik a bél/belső szerv, az életveszélyes állapotot idézhet elő, és azonnali műtét szükséges.

De inkább beszélj egy orvossal sztem ahelyett, hogy gyakorin kérdezed ezt.

2019. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!