Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha ovis lesz a kisfiam, több...

Ha ovis lesz a kisfiam, több időm lesz?

Figyelt kérdés

Még csak 16 hónapos, szóval még sok idő az ovi :)

Itthonról dolgozom majd, mikor ő oviba megy. Így azért több lesz a szabadidőm?

Egy ovis gyerek már elvan kicsit magában is esetleg?

Sokszor lesz itthon az ovi elején betegség miatt vagy ez nem törvényszerű?

Kinek hogy alakult ez az időszak?


2019. aug. 27. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ mennyit kell dolgoznod. Ha kevesebbet, mint amennyit a gyerek oviban van, akkor lesz időd magadra is.

Nekem egy örök rohanás az életem, mióta ovis a gyerekem. Amíg itthon voltam vele, addig sok dolgot meg tudtam csinálni napközben. Ha máskor nem, amíg aludt. Mióta dolgozom minden estére marad.

Reggel felkelünk, készülés és megyek dolgozni. Munka után rohanok az oviba, utána velem van a gyerek. Mitől lenne több szabadidőm?

2019. aug. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Mivel probaltam mindent megcsinalni amig o oviban van, takaritas, teregetes, mosas, fozes stb, hogy vele tudjak foglalkozni ovi utan itthon vagy hazafele tudjunk jatszoterezni, igy nem lett tobb szabadidom.


Ha 8-tol 4-ig van oviban es te 4-5 ora alatt vegzel a munkaddal, akkor siman lehet szabadidod.

2019. aug. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Végzek hamar a munkával, persze van, hogy több az ügyfél, ilyenkor a munka is, de ez időszakos, átlag napi 3 óra alatt kesz vagyok.

Akkor így esélyes a szabadidő, várhatom az ovit :D

2019. aug. 27. 07:18
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Hat, valamennyivel tobb szabadidom van, de nem szamottevo.

Tobb idom jut takaritani, fozni stb, szoval, inakbb a regi kerekvagasba kerulok vissza.

2019. aug. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Vállalkozók vagyunk a férjemmel, ovi időben járunk moziba... ;D
2019. aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha napi 3 órát dolgozol és a gyereked pl. 7 órát lesz oviban, akkor neked lesz napi 4 óra szabadidőd (mínusz az utazás). Hihetetlen, hogy nem tudod kiszámolni.
2019. aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
6, nem írta, hogy az eszével keresi a pénzt... ;D
2019. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer kérdezted, nem?
2019. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőcöm több időt töltött itthon az 1.évben mint az oviban, állandóan összeszedett valamit:( Szörnyű volt mindig orvoshoz rohangáltunk, beteg volt, lázas, hányt..... 2.évben már jobb volt, könnyebb volt, de túl sok szabadidőm nem lett 3.évre mert érkezett a tesó:)
2019. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!