Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A szomszédomban folyton üvölt...

A szomszédomban folyton üvölt az anyuka a gyerekeivel. Azt kiabálja, szófogadatlanok vagytok. Miért kéne azoknak a gyerekeknek szótfogadni?

Figyelt kérdés

Egy mondatot nem képes velük alaphangon közölni, és még vicsorgat is hozzá, meg néha odacsap nekik, aztán sírnak a gyerekek.

Miért nem veszi észre magát ez a nő?


2019. aug. 31. 18:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%
Lődd le őket.
2019. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne kellene szót fogadniuk? Amúgy van gyereked? Tapasztalatból mondom, egy gyerek akkor is képes akkora hiszti levágni, mintha agyon vernék, mikor egy ujjal sem érnek hozzá.
2019. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Mert minél jobban üvölt az anyjuk, annál inkább nem azt csinálják amit kéne. Pl. reggel készülődnek, fogmosás stb.


Én csak halkan szólok a gyerekeimnek hogy ébresztő.., kicsit forgolódnak, de maguktól mennek teszik a reggeli dolgukat.

Ezért nem értem ezt a rohadt presszúrát náluk.

Engem nagyon megvisel, félelmet kelt bennem ahogy vicsorgat mindenért, meg sem pisszenhetnek azok a szerencsétlenek.

2019. aug. 31. 19:07
 4/35 anonim válasza:
30%

Te hol élsz?


Komolyan nem vágod, hogy sok nő csak muszájból szül?

2019. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%

Én csak halkan szólok a gyerekeimnek hogy ébresztő.., kicsit forgolódnak, de maguktól mennek teszik a reggeli dolgukat.


Van, akinek normális gyerkei vannak, nem csak holdkórosok, akik csendben nyughatnak.

2019. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Tapsold meg magad, amiert tökèletes vagy. .. Sajnos van olyan, mikor az ember annyira feszült, kialvatlan, ideges, hogy nem sikerül türelmesen szòlni. Persze a gyerekeknek ez csak olaj a tűzre , ès bekerülnek egy ördögi körbe. (Tapasztalatbòl mondom, èn mintaanyubòl lettem hàzisarkany, aztan közepes annyuka, de a làtòköröm kitarult a tapasztalattòl)
2019. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Nem vagyok mintaanya, közel sem, és a szomszéd gyerekek sem rosszak, tök cukik, csak nem értem hogy miért tilt nekik az anyjuk mindent? Meg sem pisszenhetnek.

Pl. a nagyobb iskolás, segít fürdetni az ovist, egy kádban fürdenek, erre az anyja rámordul hogy hogy mertél hozzáérni? Nem a te dolgod!

Észre sem veszi hogy az a gyerek csak segíteni akar, meg hogy miért ne érhetne a tesójához?

Én akkor sem szólok ha az enyémek birkóznak egy kicsit. Tudják is az erőviszonyaikat egymás között.


Igen, igen tudom, ki vannak az idegei az anyukának, ezért nem is szólok nekik, pedig konkrétan áthallatszik amikor pofonvágja az iskolást mert ökög mökög olvasáskor.

Az enyém sem tud olvasni, mégsem pofonnal büntetem ezért.

2019. aug. 31. 19:50
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is ez megy a szomszédban, meg a három házzal lejjebb lakóknál is (nem mellesleg a két anyuka jó barátnő, vajon miért), itt nálunk tisztán hallani, amikor óbégat velük.

A szemben lakó már itt lakott akkor is, amikor a két anyuka még kislány volt, a szüleik ugyanezt csinálták velük is.

2019. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
18%
Gondoltal mar arra,hogy lehet hiperaktivak,v van magatartasproblemaja a gyerekeknek?
2019. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom amikor alaphangon kéri őket azt te nem hallod...
2019. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!