Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azzal fordulok hozzátok, hogy...

Azzal fordulok hozzátok, hogy van egy negyedikes lányom és egy másodikos lányom, a negyedikes egyedül jöhet haza, és engedjem-e hogy vele menjen e a tesó és hogy ha igen forgalmas helyeken mint az Örs vezér tere nem fognak-e elkeveredni egymastol?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Igazából én 10 évest se szoktam látni az örsön egyedül, a 8 évest pláne nem engedném. Rokongyerekek most metróztak egyedül kettesben, 12 és 10 évesek.
2019. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk az ötödikes hazahozza a másodikost, de nyugis kertváros, 5 perc séta. Az Örsön még én magam is képes lennék eltévedni... -_-
2019. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Másodikost egyedül se tesojával nem engedném haza ,hozd haza te vagy párod .forgalmas Örs vezér terén simán elkövetésének egy mástól.
2019. szept. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Még a 4-es lányt sem engedném egyedül az Örsön, nemhogy egy 2-ost. Pláne nem kettejüket egyedül. Kövezzetek meg, de Pesten max gimitől engedném egyedül a gyerekeimet. Főleg, hogy tudom, milyen az Örs. Ha nem figyel valaki, simán sodorja magával a tömeg.
2019. szept. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt meg kell kérdezned idegenektől, akkor semmiképpen
2019. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Az Örs Budapest egyik legdurvább helye, még fényes nappal sem szívesen járok arra (hál' istennek ritkán kell), lassan nincs sok különbség az Örs és mondjuk a Stadionok között, katasztrofális egyedek lopják ott a napot. Kifejezetten veszélyes hely főleg két kisgyereknek. Legutóbb egy középiskolás nagylányt vert meg egy ismeretlen férfi az Örsön csakúgy, mert valami nem tetszett neki a lányon, még a hírekben is benne volt. Én még a negyedikest sem engedném egyedül.
2019. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ez erős túlzás...
2019. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!