Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesen szeparacios szorongás?

2,5 évesen szeparacios szorongás?

Figyelt kérdés

Tudtommal ebbe a korban nincs. De a lányom nélkül már egy jó ideje sehova nem tudok kimozdulni, egy boltba sem, wc-re sem. Mindig jönni akar velem,sír hogy várjam meg hacsak a szobából kimegyek pl a konyhába. 26 hetes terhes vagyok, nem hiszem h közrejátszik ez,mert ugyan tudja hogy tesója lesz,de nem beszélünk róla naphosszat.

Mit tegyek hogy kicsit "önállóbb" legyen? Az apjával sem marad itthon amèg leugranek pl boltban. Régen is anyás volt de mostanában nagyon durván az. Ez változni fog, legalább egy kicsit? Nekem is jó hogy ennyire jó a kapcsolatunk, szeretem ezt is, csak kicsit lehetne "elengedobb". Ovit majd csak jövőre kezdő szeptemberben, tehát nem az okozta.


2019. szept. 16. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Pedig a terhességed simán okozhatja ezt a viselkedést. Lehet, hogy jó lenne többet beszélni róla. A fene tudja, milyen gondolatok, kétségek cikáznak a kicsilány fejében.
2019. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Féltékeny a leendő testvérére.
2019. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk detto ugyanez van. Én most vagyok 28 hetes, de kb a pozitív teszt óta ezt csinálja, mintha megérezte volna. Annyi hogy apukajaval azért elvan, mamákkal is, de amikor itthon vagyunk ketten folyton rajtam csüng. Állandóan azt hatogajtja hogy ne menjek el, együtt fürdünk, nélkülem nem is akar. Igaz ő most kezdte az ovit, de már előtte is ez volt. Sokat szeretgetem, amikor csak akar bujhat, beszélgetünk a kistesorol is. :) Szerintem ezen az idő segít majd. :)
2019. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!