Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Marslakócskák szirup mellé...

Marslakócskák szirup mellé adjak még plusz D-vitamint 20 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Most kezdte a bölcsit és tiszta takony. A védőnő ajánlotta a szirupot, de kevesellem benne a D-vitamint. Szerintetek? Őt nem tudom most megkérdezni, szabin van 2 hétig. C-vitamint kap pluszba.

2019. okt. 11. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyanúgy adjuk mellé a D vitamint, 3 éves koráig kell nekik úgy tudom, bármilyen vitamint kap.
2019. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én cebiont meg Eurovit D vitamint adok a 2 évesemnek. Vigantolt kapott, de jelenleg országos hiánycikk.
2019. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Magyar Orvosi Kamara ajánlása szerint ekkora gyereknek napi 1000NE D vitaminra van szüksége, ennyit adj neki összesen.
2019. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jól éreztem én hogy kevés! A Cebion C-vitamint kapja még.
2019. okt. 11. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Immunotrofina szirup. En ezt adtam amikor bölcsis volt, nagyon szerettem, jo volt.

Ovodában többet volt beteg, mint bölcsiben.

2019. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!