Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondjam az óvónőnek hogy nem...

Mondjam az óvónőnek hogy nem ehet a lányom halat? Vagy hogy derítsem ki ő allergiás rá vagy nem? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
En allergiás vagyok a halra és mi nem veszünk halat soha nem is evett még. És félek hogy mi van ha megeszi és ő is allergiás mint én. Mert van még egy betegsége ami nekem van.
2019. okt. 18. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki otthon.
2019. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az óvónő bemondásra nem teszi és nem is teheti meg, higy a gyereknek nem ad halat, vagy akármi mást. Orvosi igazolást kell vinned róla. Csináltass allergia tesztet, ha aggódsz, de nem honném, higy a hal allergia örökletes.
2019. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezekre tesztet csináltatni, szerintem egyszerűbb lenne azt elvégeztetni, mint kísérletezni
2019. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Én úgy tudom, hogy ha nem evett még soha egy adott ételt, arra a teszt nem tudja kimutatni, hogy allergiás-e. Az én lányomnál semmivel nem volt gond, pedig én nagyon sok dologra allergiás, vagy intoleráns vagyok.
2019. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincs papír semmit nem csinál az óvónő .
2019. okt. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!