Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél éves kislánynak...

2 és fél éves kislánynak ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kellene, sok játéka van, de valahogy most nincs annyira ötletem.
2019. okt. 24. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Mennyi a keret?

Tipi esetleg? Vagy valamilyen sátor? Könyvek? Mini csúszda? Kedvencei vannak már?

2019. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 igen, ezek vannak, mini csúszda nem fér el, olyan 20 ezerig gondoltam.
2019. okt. 24. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Konyha ha meg nincs
2019. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van. Hát ez a baj, már mindent megvettem neki.
2019. okt. 24. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Mindenből vagy nagyjából mindenből csak az alapot? Mert a játékok nagyrészének vannak kiegészítői is, vegyél olyant. Pld. Konyhához pénztárgép, teflonok/lábasok/tányérok/poharak, még több étel.


Vagy pld. a gyurma fogyóeszköz, meg az egyéb kézműves holmik.


A lego bármelyik változata is bővíthető.

2019. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Görkori, trambulin, tojásfotel, bicikli, roller, fészekhinta, szánkó, társasjáték, csocsóasztal, összeillő ágynemű és kis szőnyeg (pl. hercegnős), hercegnő jelmez, bábszínház kesztyűbábokkal, mesekönyv sorozat, élmény ajándék (cirkusz belépők, élményfürdő decemberben, stb).
2019. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!