Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek gyermeketeknek...

Mit vesztek gyermeketeknek karácsonyra? Mennyi idősek.

Figyelt kérdés
Nekem 6 éves fiam, 2 éves lányom van. Tippeket gyűjtök.

2019. nov. 5. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
2 és 4 évesek a lányaim. 1-1 Duplo készletet kapnak, emellé pár aproságot, mint rajzilmfigurás zokni, rajzkészlet, simizös polo. Nem halmozzuk el öket tulzottan sztem. A család tpbbi tagjátol még épp elég felesleges kacatot fognak kapni.
2019. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Játékkonyhát

Talán egyensúlyozó tálat


17 hónapos lesz

2019. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagy babaházat berendezve. 3.5 éves lánynak. Már kb augusztusban megvettem. Fenn van a szekrény tetején bedobozolva :)
2019. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
19 hónapos: tipi sátrat kap, kisasztalt kisszékkel + rajzhoz eszközöket, gyerekfejhallgatót mert imádja a zenét, könyveket, plüsst, apróságokat. A nagyszülőktől kiskonyhát fog kapni. Már mindent megvettünk neki.
2019. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, a klasszikusok. Baba, ahhoz kiegészítôk, lego, vonatkészlet bôvítés, játékkonyha bôvítés, puzzle, dominó, gyurma, vízfesték. A fiam érdeklôdést mutat a hímzés iránt, így valószínûleg kap majd egy alapkészletet, amivel elkezdhet önállóan próbálkozni. (egyelôre nekem "segít"), a lányomat a gyögyfûzés kezdte el érdekelni, ô azt kap majd. Ebbôl nem biztos, hogy mindent megkapnak idén, még csak ötletelünk. 4 és fél éves fiú, 3 éves lány.
2019. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányom most LOL baba és Monster High mániában szenved, szóval valami ezekhez kapcsolódót fog kapni (januárban lesz 5 éves), a fiam Clemmy-t kap (ebben a hónapban lesz 1 éves).
2019. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

7 éves fiú, 1,5 éves lány

A fiam elektromos dartsot kap, de nagyszülőknek, családnak nem tudom mit mondjak, mindig tőlem kérdezik mit vegyenek. Nincs most semmi amit szeretne. Gondoltam meg egy jó nagy babzsákfotelra, lenne hely a szobájában, meg úgyis szeret "fetrengeni".

Kicsinek sokkal nehezebb, mert rengeteg játékot örökölt. Nyuszi motor, esetleg tricikliben gondolkozok még, de azokat csak tavasztól tudná használni, nem azonnal, úgy nem az igazi.

Hátha írnak mások is jó ötleteket.

2019. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1 éves lány.

Neki decemberben van a szülinapja is, úgyhogy dupla fejtörés.

Szülinapra könyvet kap és fa építőkockát.

Karácsonyra szánkót (vagy hintalovat), de jó lenne még valamit kitalálni amit azonnal használhat, mert hó nélkül nem érdekes a szánkó.

2019. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos kislányom van és 12 éves. A kicsi kismotrot kap, szánkót és építőkockákat. A nagy új szemüveget kért de mivel a szülinapja is decemberben lesz így kap egy telefont.
2019. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

3 éves lány. Barbie és Enchantimals láz van nálunk, így ezzel kapcsolatos dolgokat. Illetve mostanában álladóan balerinásat játszik, szóval még kap egy tüllszoknyás dresszt, egy kis balett cipővel.

Tavaly egy kicsi trambulint kapott, amit bent tud használni, Llorens babát, dupló készletet, gyúrma készletet, plüss unikornist.

2019. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!