Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dackorszak, van vicces sztoritok?

Dackorszak, van vicces sztoritok?

Figyelt kérdés
Tudom, idegörlő időszak ez a legtöbb szülő számára, de arra gondoltam, egy-egy vicces sztori biztos akad ezek között is, ha megosztanánk egymással, talán tudnánk egy kicsit nevetni is a fárasztó, agyzsibbasztó hisztiken, hiszen nagyon sok értelmetlen hiszti van, amin szerintem jót lehet mosolyogni, persze ha nem te magad éled át. Van ilyen sztoritok?

#hiszti #dackorszak #már-már nevetséges
2019. nov. 8. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

3 éves lehetett a lányom, NAGYON hisztis volt. Van egy páros videóm róla, az egyiken lefekvés előtt ordít, mint a vadszamár, hogy ő márpedig nem akar aludni, van benne földön fetrengős jelenet, meg amit akarsz.

Aztán 2 órával későbbről egy újabb videó, hogy amint kipattant a szeme, ugyanazon a magas cén üvöltött tovább, ahol abbahagyta, amikor végre bealudt. Így 5 évvel később már őszintén tudtam rajta röhögni, amikor végignéztem... :D

2019. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hiszti van nekem mindig ezek jutnak eszembe: [link]
2019. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Elkezdtem énekelni a slágert:

-Let it rain over me.

Erre a fiam, akit Leventének hívnak:

-Nem vagyok Levicsú!!! Ne nevezz így!

Talán nem elég jó az angol kiejtésem?

Ez persze annyira megtetszett a lányomnak, hogy 7 éve Levicsúnak becézi, ő azóta is minden nap kiborul rajta.


A másik, ami így vicces, de fél óra hiszti után már kiakadtam rajta. Karácsonyi vásárban voltunk, és egy csapat gyerek egy kisebb színpadon karácsonyi dalokat énekelt. Ez nagyon tetszett a lányomnak, és a következő sarkon kijelentette, hogy:

-Én is énekelni akarok!

-Hát énekelj!

-De én nem tudok!

-Akkor ne énekelj!

-De én akarok!

-Akkor énekelj!

-De nem tudok!

-Énekeljek neked egyet, megtanuljuk?

-Neeeem! Én akarom egyedül.

Hosszas küzdelem lett belőle, ezt is emlegetjük a mai napig, hogy valamit nagyon akarok, de nem tudom megcsinálni.

Sőt, van egy Zaporozsec szám (Vagy valami ilyesmi), ahol ezt énekli:

-Írnék egy dalt is rólad, de nem tudok, csak egy elkopott ócska dallamot.

Amikor ezt meghallottam, alig tudtam abbahagyni a röhögést, a többiek nem tudták mi a bajom.

2019. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hű mint égen a csillag, pedig még csak 2 éves a fiam. Az egyik kedvencem, azon akkor is csak röhögni tudtam:

Pakolja a kisautókat, motorokat szépen sorba a kanapé szélére. Egyszer csak lehajol, majd felnéz és dühösen így szól: ez mi? Mondom neki sorba rakott autók. Egy pillanat alatt égtélen ordításba kezd. Döbbenten kérdezem mi a baj. Erre ő visítva: Én nem akartam sorba!


Az éneklés az nálunk úgy megy, hogy ülünk az autóban és egyszer csak kijelenti, hogy: nem akarok énekelni. Hát drágám akkor ne ènekelj, de szinte ki se mondom már nyomja 😁


A legtöbb viccesnek is mondható helyzet a csak azért se szitukból jön, pl megkérdezem: kicsim kérsz a reggelihez tejcsit? Mint az agresszív kismalac rávágja, hogy nem (de legalább válaszol) épp leülök mikor angyali tányérszemekkel rámnéz és szemrehányó de mégis csilingelő hangon megkérdezi: Tejcsim?


Néha nehéz jópofát vágni, de utólag én is csak röhögök.

2019. nov. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék minden Lepontozóbajnokot megkérni, hogy tartsa vissza morbid vágyait a piros nyomkodását, ez nem hasznos vagy nem hasznos kérdés, ezek saját történetek! Ha valamit nyomni akartok rá, akkor csak a zöldet! Köszi!
2019. nov. 9. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!