Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos kislányom rengetege...

15 hónapos kislányom rengeteget akar kézben lenni. Ez szeparációs szorongás lehet?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek a szobából jön utànnam majdnem sírva.Ez oké,elfogadom hogy szepa.De hiába játszom vele akkor is jön hogy vegyem fel vagy pakolok ki a konyhába mindenféle játékot hogy egy pár perces dolgot meg tudjak csinálni,jön oda és kéredzkedik fel.Eddig olyan jól el tudott lenni kicsit egyedül is,de pár hete nagyon megváltozott.Ez szepa lehet vagy valami màs? Mások szerint nem kellene mindig felvennem mert kézbe szoktatom de eddig nem volt ilyen és nincs szívem a lábamon csüngve hagyni.Nem tudom mit tegyek és meddig fog ez tartani.Nem tudom van e jelentősége de kb. másfél hónapja tud járni.
2019. nov. 11. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeret kezben lenni az en lanyom is bar o meg nem jár es ennel kicsit jobb a hekyzet ( 13 honapos). Szerintem teljesen normális amit csinál. Nem maradnak ilyenek :)

Amit muszaj megcsinalni azt nyilvan meg kell. De ha neki ez a belső igenye h közel legyen hozzad en engednem amennyire ez megvalosithato. Én azt vettem eszre h a konyhaban gyakrabban akar kezben latni mert kulondben nem latja mit muvelek es nyilvan nem maradhat ki semmibol a kisasszony :)

2019. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogakkal, hogy áll? A fiam is szeretett kézben, de amikor jöttek a fogai még jobban igényelte, hogy a kézben legyen.
2019. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jön 3 foga is de màr 10 kint van és ezelőtt nem volt ilyen.Amikor tudom felveszem de azért már 11 kg.
2019. nov. 11. 22:12
 4/7 Reni 28 ***** válasza:
Enyém is ilyen, 16 hónapos, állandóan ölben lenne, semmi nem köti le. Ha van valami dolgom, főzés, mosogatás, akkor csimpaszkodik a lábamba és hisztizik 😐 nem tudom mikor lesz jobb...
2019. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És te mit csinálsz?Felveszed mindig?Van valami trükköd?
2019. nov. 12. 15:22
 6/7 Reni 28 ***** válasza:
Általában igen, így szoktunk játszani 😆 bár ő mindig is sokat szeretett ölben lenni. Játszani se játszik egyedül, kivéve persze ha valami roszaságon töri a fejét 😆
2019. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hordozást. Így meglesz a testközelség is és haladni is tudsz a dolgaiddal.
2019. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!