Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy bajban vagyok, mit tehetnék?

Nagy bajban vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Makón élünk. pár éve fizetünk hitelt házra, de a férjemet hirtelen kirúgták,most máshol dolgozik sajnos kb feleanyit keres. Két gyerekünk van egy ovis és egy 3 hónapos. Kocsitörlesztőt is nem rég vettünk fel. Sok pénzt kéne keresnem.hogy oldjam meg ha nincs bölcsi? tud valaki bármit amivel pénzt keresek és nem akadály hogy babám van? Hétvégi főleg vasárnapi munka, vagy éjszakai, bármilyen lehetőség ? Köszönöm
2019. nov. 15. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mihez értesz?

Te nem keresnél jobban ha visszamennél dolgozni és a férjed maradna otthon?

Autót eladni, kifizetni, egyel kevesebb hitel.

Férjed keressen másodállást.

Te add el a már nem használt babaholmit.

Kérj az oviban ingyenes étkezést.


Makón nincs bölcsi???'azért az nem olyan kis város.

2019. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Takarítás. Amikor párod hazajön elmész takarítani, így mindig lesz valaki a gyerekkel.
2019. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet. Amit tanácsolni tudok.

- Kocsit azonnal eladni, nem létszükséglet, abból a pénzből a hitelt kifizetni, vagy legalábbis egy részét

- Adj el mindent amit már a gyerekek nem használnak: régi játékok, kinőtt ruhák. Tudom, írtad hogy egy kicsi is van, de nem érdemes neki tartogatni, ha tönkrementek anyagilag.

- Más felesleges dolgot is adj el, nem csak gyerekholmikat

- Férjed keressen másodállást, vagy olyan munkahelyet ahol többet kapna.

- Végszüksége esetén jó ötlet ha elmész takarítani hétvégente, de 2 kisgyerek mellett abba fizikailag bele fogsz rokkanni. Szóval ezt mérlegeld.

- Esetleg vállalhatsz valami otthonról végezhető munkát, én sajnos csak telemarketing, avon, MLM és társait ismerem, de ha más nem, ez is valami, bár gyomor kell hozzá hogy rátukmáld az ismerőseidre a különféle termékeket. Plusz nem sok pénz van benne, csak ha újabb és újabb embereket hozol be magaddal.

- Esetleg vállalhatsz otthoni gyerekfelügyeletet órabérért. Persze ha addig meg tudod oldani hogy a tieidre vigyázzon valaki, vagy ha afféle "házi bölcsi/ovi" módban tehát hozzátok viszik a gyerekeket.


Sajnos más ötletem nincs, de kitartást kívánok nektek.

2019. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy buta ötlet, de nekem az ugrott be, hogy ha nincs bölcsi, az nyilván másnak is gond lehet, vagyis esetleg érdemes lenne „családi napközit” indítanod…
2019. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!