Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet baja a kislányomnak fél...

Lehet baja a kislányomnak fél dl sörtől?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy nagyon szégyellem és senkitől nem merem megkérdezni ezért ide írok.

Édesanyám megint elkezdett sörözni, egy udvarban élünk. Én átszaladtam a mi házunkba és a kislányom ott maradt. Mikor betoppantam akkor a kislányom ott ült az asztalon és sört ivott.

Nagyon félek hogy baja lehet tőle.

Kb fél dl lehetett anyám elmondása alapján.


2019. nov. 17. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves ill. hány kilós a gyerek.
2019. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, de így tuti nem bíznám anyámra. Anyósom ilyen, nem vigyázhat a gyerekünkre, mióta sógoromék nagyobbik lányának 'véletlent" a "felturbózott " teát adta a vacsora mellé. Sógornőm mondta el én onnan tudom.
2019. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy mekkora gyerek?


De valószìnűleg nem lesz baja, max alszik egy nagyiz.

Itasd sokat!

2019. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2 éves múlt kb 10 kg.

Teljesen kiakadtam....ő közölte hogyha ketten lennének nem adna neki soha....jaaa mert így mit számít????!!!! Komolyan most telt be a pohár. Ha hipót akart volna inni....azt is engedi???!!!nevetséges

2019. nov. 17. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha tènyleg csak fèl deci volt nem lesz semmi baja, adj neki sok vizet!

Làttam màr hülyèket 3 èvesnek fröccsöt adni, igaz csak kortyolta de az is alkohol!nem lett semmi baja, de persze ez egy nagyon buta dolog.Apuka viccesnek talàlta...

2019. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől még nem lesz baja. Ne aggódj.
2019. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, családi videón rajta van hogy másfél évesen sunyiban kóstolgatom a sört. Semmi baj nem lesz :)
2019. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de soha többé ne hagyd kettesben őket.
2019. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!