Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A saját gyerekkori könyveidet...

A saját gyerekkori könyveidet megtartod, hogy odaadd a saját gyerekednek?

Figyelt kérdés

Vagy kidobod/eladod őket?


Pl. enciklopédiák, mesekönyvek, kisautók és egyéb akármik.



2019. nov. 17. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan szinte az összes, sőt van egy 1940es kiadású mesekönyvem, A hegyi szellem a címe, dédimé volt, nagyon szeretem. Ez persze nem a gyerekszobában van, de a többi igen, alig várom, hogy élvezze végre az estimesét, mert most nem üli még végig😅
2019. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És a plüsseim közül is megtartottam párat, van amelyik 25 éve is megvan 🙂
2019. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy megtartom.
2019. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, persze nem mindet őriztem meg. A lányom imádja a 2 babámat és mégjobban az én anyukám kB. 55 éves babáját. Fiacskám meg az öcsém játékaival játszik, igazi elnyűhetetlen darabok azok a kisautók. A könyvek is megvannak zömmel, vigyázunk rájuk. A lányom is mondja, hogy ezt-meg azt el fog tenni a gyerekének, még csak 7 éves:)
2019. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg mesekönyv maradt gyerekkorból, a fiam imádja őket.
2019. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy nagy zsák mesekönyvet, kötelezőolvasmányt, szótárt, 5!!!!!zsák plüssállatot hoztam el anyáméktól miután megszületett a lányom.
2019. nov. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Minden megvan, még a babáknak való keményfedeles könyvek is.(hála érte anyunak, hogy mindent eltett)

Még a kiságyam is megvan, néhány ruha is hordható még az enyémek közül. Tulajdonképpen ha egy új játékot se kapna, akkor is meglenne mindene :)

2019. nov. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kidobtam amit anyám nem menekített ki
2019. nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is megvan minden, a fiam mindig talált valami kincset mamánál, ami az enyém volt. Volt egy kedvenc plüsskutyám, amit akkor kaptam mikor egyszer beteg voltam, és a fiam pont azt a kutyát választotta ki magának, az lett a kedvence, majd a lányom is abba szeretett bele. Érdekes :)
2019. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Is is.


Könyvet nem dobunk ki.


Én 3 részre szedtem. Van egy könyvespolc a gyerekem szobájában, tele neki vett, vagy tőlem maradt könyvekkel. Van egy a nappaliban, nehéz és/vagy kötelező olvasmányokkal, közös könyvekkel(harrypotter:) és 2 kis polcon sorakoznak a szeretett könyveim, amiket szívesen olvasok újra néha, ezekből egy két verseskötetet néha előveszek a gyereknek, egyébként nem nyúlhat hozzájuk.

2019. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!