Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Írnátok ötleteket reggeli...

Írnátok ötleteket reggeli felkeltéshez? Mert hiába fektetem le 8 - fél9kor, meg se moccan a gyerekem ha ébresztem.

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Én az oviban mindig a Pál, Kata, Pétert énekeltem délután a gyerekeknek, ezt hoztam haza is a sajátjaimnak. Ha kelteni kell őket, akkor rázendítek és mindig mosolyogva kelnek. 😊
2019. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Tudod mikor kelteném fel 😂 Akkor kelek amikor hív a lányom a bébimonitoron, addig biztosan nem mászom ki az ágyból, mondjuk én a világ legnagyobb hétalvója vagyok. Kb 8-9 körül kelünk mi is de amikor 10-kor kell akkor az onnantól már csak egy jó nap lehet.
2019. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

2!


Van, aki dolgozni jár, a gyerek oviba, bölcsibe megy....



Az éneklés cuki nagyon, biztos imádnak a gyerekek az oviban, első.

Nálunk a tv bekapcsol, lámpa fel, avagy függöny szethuz, aztán simogatás, majd ha már éber, csikizes, azt nagyon szereti

2019. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én youtube-on kapcsolok olyan zenét amit szeret. Arra mindig magához tér.
2019. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Eneklek én is és sumogatom a hátat. Egy Gryllus dalt költöttem át ébresztőnek
2019. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Én addig duruzsolok a fülébe, amíg fel nem kel. Ez eltart néha 20-25 percig is. Én is ilyen voltam, anyukàm sokszor egy órával előtte megkezdte az ébresztgetést.
2019. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek az ötleteket, az éneklésen kívül mindent próbáltam már, ha még van valakinek ötlete írjon légysz.
2019. nov. 19. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!