Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez nagyon beteg dolog egy...

Ez nagyon beteg dolog egy közel 2 éves gyereknél?

Figyelt kérdés

Ha talál a szőnyegen egy hajszálat vagy cérna szálat az orra alá teszi és a cumi köré tekeri. Hiába szólok, hogy nem szabad, csak nevet.

Ez nagyon beteg?


2019. nov. 21. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Elég ügyes a finommotorikája. :) És valószínűleg azért csinálja, mert akkor figyelsz rá.
2019. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt hogy később vettem észre, akkor már egy egész haj csimbok volt rá tekerve, csak ollóval tudtam le vágni.
2019. nov. 21. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Porszívózz gyakrabban.
2019. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

3-asnak üzenem, hogy neked vagy nincs szép hosszú dús hajkoronád, vagy nem szoptatsz, és nem hullik a hajad, mint a hó...nem lehet elégszer porszívózni. És pl. én nem fogom összefogni, mert otthon sem fogok gázul kinézni.

A gyerek most ezt találja érdekesnek, majd talál valami más kis szokást. Sajnos ez is egy korszak, majd elhagyja.

2019. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nagyon hullik a hajam. Minden nap porszívózok, de mindig talál valamit.
2019. nov. 21. 09:39
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

"És pl. én nem fogom összefogni, mert otthon sem fogok gázul kinézni."


Tehát aki összefogja a haját az gázul néz ki. Bravó. :)

2019. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én össze fogom, de nem érzem magam gáznak. Na most megint vita lesz, és el kanyarodunk a fő kérdésemtol.
2019. nov. 21. 09:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot röhögtem. A fiam most novemberben lett 2 éves. Ezt ő egy szalaggal csinálja(és húzgálja egyik oldalról a másikra a szalagot), amit a repülőjére kötöttünk hogy tudja húzni. Ha ez beteg, akkor már ketten vannak. Én nem aggódok, sok dolgot kitalálnak a gyerekek amin mi megrökönyödünk. Kinövik majd ezt is. 😅
2019. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 4 Ez már tényleg nem a tárgy :) de biza hosszú hajam volt, szoptattam is másfél évig, hullott is úgy, hogy fel is kopaszodtam, össze is fogtam, sőt aztán mérgemben le is vágattam (nem a gyerek miatt, hanem mert olyan kevés lett, hogy hülyén nézett ki hosszan, de szerintem a rövid se gáz, sőt van, akinek jobban áll). A második gyereknél meg egyáltalán nem hullott, pedig őt 2 évig szoptattam. Szerintem ha összefogod és a csak a fürdőben fésülködsz meg szárítod és befonod éjszakára, akkor elvileg napi porszívózás mellett csak nem tud egy csimbókot össze gyűjteni. Ez egy csippentgetős korszak, minden baba élvezi, hogy már ilyen apró dolgokat is össze tud szedni és persze rögtön emelik is a szájukhoz, ezért a sarkukban muszáj lenni. De kitartás: el fog múlni ennek is a varázsa meg hajhullás is (utóbbihoz ajánlom a Bánfi hajszeszt).
2019. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as én is jót nevettem a válaszodon, köszi mindenkinek
2019. nov. 21. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!