Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti meddig aludtatok a gyerekke...

Ti meddig aludtatok a gyerekkel? Meddig volt köztetek? Intimitást nem rontotta el?

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 12:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
Semeddig, az első perctől kezdve külön szobában volt, szerintem a gyereknek semmi keresnivalója a hálóban (mármint alvás tekintetében), pont az intimitás miatt.
2019. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Egyetértek! Akkor nem vagyok egyedül :)
2019. nov. 24. 12:56
 3/34 anonim ***** válasza:
34%
5 hónapos a fiam. Ha igényli akkor igenis köztünk alszik. És nem nem rontja az intimitást. Nem csak az ágyban még nem csak este lehet akciózni. Ha olyan prűd lennék hogy úgy gondolnám hogy igen, na az rontaná
2019. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
31%
7 hónapig kiságyban aludt. Most már velem, mert nem alszik át egy éjjelt sem át. És 2 szoba, 2 ágy. Gyakran atmegyek a férjemhez a másik szobába az első ébredésig. S jól írja a 3-as, hiszen házasélet, ha muszáj, a szexet, bujast máshol is meglehet oldani, de persze mindenki más. Az is rendben van, hogy számodra ez nem fér bele.
2019. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
16%
5éves, hajnalban átjön és reggelig velünk alszik. Nem tett jót az intimitásnak, de azt a havi 2-3 alkalmat valóban meg lehet oldani máshol is.
2019. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Mi heti 5x biztos szexelünk a párommal, és a szobánkban az ágyon sose tudunk a gyerek miatt. És ez néha frusztráló tud lenni
2019. nov. 24. 14:09
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
Van külön szobájuk, a nagy már 7 éves ő többet aludt köztünk baba korában, sokat volt beteg, fájdalmasan fogazott, és akkor én is aludtam valamit, mikor átjött, de utána, ha minden rendben volt ment a szobájába. A kicsi az első perctől a szobájában alszik, nem szeret máshol. Ha sír át egyek hozzá. Ő nyugodtabb természetű, 2 éves lesz.
2019. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%
2 éves a fiam, eddig köztünk aludt. Most kapott kiságyat, de hajnalban mindig sír és jön közénk. Nem tudom mikor lesz külön ágyban teljesen, nem hogy külön szobában. Az intimitást nem nyírta ki, mert egyszerűen meg lehet oldani máshol. Nekem fontos, hogy ne orditson a fiam utánam éjszaka, én úgy gondolom, aki szexelni akar vagy összebújni vagy akármit az meg tudja oldani miután elaludt a gyerek és kivonul /elvonul. Nem hiszem, hogy erre csak az az 1 helység alkalmas.
2019. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
28%
A hálóban alszik a fiam, 2 éves, de nem köztünk hanem a saját ágyán. A hálón kívül akad szoba bőven elég ahol az intimitást, kettesben létet intézzük.
2019. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%

Az a fura számomra, hogy a többségnek az intimitás kizárólag a szexet jelenti. Azt tényleg meg lehet oldani bárhol, bármikor.

De az intimitás nem CSAK ezt jelenti. A párommal összeölelkezve, összebújva való elalvást pl. nemigen lehet megoldani máshol, mint a saját ágyunkban. És ez csak egy fajtája az intimitásnak a sok közül, a szexen kívül.

2019. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!