Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis, sulis gyerekek anyukák,...

Ovis, sulis gyerekek anyukák, adtok a gyerekorvosnak karácsonyra valami ajándékot?

Figyelt kérdés
Mi ob kétszer voltunk betegek idén. El is sunnyogtam volna a dolgot, de nyilván most betegedtek le ezért a héten dokihoz kell vinni őket. Holnap van rendelés, addig már nagy dolgokba nem tudok gondolkodni (hand made kizárva...) vogyek egy bonbont vagy egyáltalán kell adni bármit is?
2019. dec. 15. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, sose vettem! Max. ha házhoz hívnám.
2019. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem vennék.
2019. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
A gyerekorvoshoz nagyon ritkán járunk, de ha mostanában kellene menni, akkor vinnék. A felnőtt háziorvosnak és az asszisztensnek minden évben viszünk.
2019. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem szoktunk, mi csak vizsgalatkor szoktunk adni par ezret
2019. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2019. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha pont mennék, lehet hogy vinnék valami apróságot, mondjuk egy karácsonyfadíszt egy csokival. De ez attól függ, mennyire vagytok jó viszonyban - más ha évente egyszer-kétszer találkoztok utólag egy igazolásért, meg más, ha megmentette egyszer a gyereked életét vagy már a te gyerekorvosod is ő volt. Fizetni nem szoktam egy dokinak sem, eddig mindegyik rendesen ellátott minket.
2019. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Húsvét után voltunk 1 nappal és a 4 éves lányom ragaszkodott hozzá, hogy vigyünk egy-egy kis csokit. Nem volt ellenemre. Ha a héten kellene menni és lenbe itthon valami (pl. Mèzeskalács, szaloncukor stb.) akkor vinnénk.
2019. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem .
2019. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Mi se szoktunk, igaz felnőtt háziorvoshoz járunk, de halistennek 1 évben egyszer.

Borítékot szoktam adni, mert akkor ír táppénzre, amikor kérem.Pl a héten nem dolgozom, ezért megyek hozzá ma.

2019. dec. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én szoktam a gyerekorvosnak, asszisztensének és a védőnőnek is vinni valami apróságot.
2019. dec. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!