Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vigyek a bölcsi? Kisfiam...

Mit vigyek a bölcsi? Kisfiam 2 éves lesz, a bölcsibe nem lehet tortát bevinni, az mondták vigyek valami rágcsálnivalót vagy hasonlót. ötleteket várok szerintetek mit vigyek be ami mutatós és érdekes is lehet a gyerekeknek:?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

aprosüti, van sokféle szaggató, lehet finit szépet és mutatosat is csinálni belőle

én ilyet vinnék ha már nem lehet tortát

2010. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk névnap lesz majd bölcsiidőben. És éppen az úgynevezett gyümölcsnapon, amikor délelőtt mindenféle gyümölcsöket esznek a gyerekek. Én arra gondoltam, hogy aznap mi visszük majd a gyümölcsöt, esetleg beleteszem mindenkinek az adagját kis sütikosárkába (linzer, formába kell belenyomkodni és úgy megsütni).

Nem vagyok egy nagy egészségmániás, csak az egyik kisgyerek úgysem eheti meg az édességeket, így mindenki jól jár

2010. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj muffint,és díszítsd ki,van mindenféle színes máz,cukor,sőt,olyan toll alakú bigyó amivel rajzolni tudsz rá,szóval a lehetőségek száma végtelen.Így süti is,és pici torta is mindegyik.
2010. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem lehet otthonról hozott sütit bevinni a bölcsibe. csak olyat amit üzletben veszek és írnak hozzá igazoló papírt (béllyegzővel) hogy mikor készült, hol és hogy meddig tartható el.

A lányom névnapjára különféle édes és sós sütiket vittem. Volt állatfigurás, színes . Imádták a különféle ízű ropikat. Inni is vihetsz rostost vagy egy üveg szörpöt és ott a dajkák elkészítik.

2010. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én gyümölcs párti vagyok. a lányom kiscsoportos. sok szülő édességet visz ünnepek alkalmával, vagy télapó, husvét után. én bevásárolok egy halom gyümölcsöt-zöldséget, amit szerintem amúgy is ritkábban esznek, mint kellene. ráadásul szeretik is. (sárgadinnye, görögdinnye, eper, füge, málna, szeder, körte, alma, mogyoró, dió, paradicsom.... nagyon örülnek az ovónők is.)
2010. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk nem engednek csak bolti dolgokat bevinni,a fertőzések miatt

így kekszet,sós dolgokat szoktunk,és gyümölcslevet

2010. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!