Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 év körüli gyereked mit kap...

6 év körüli gyereked mit kap karácsonyra? És azt is szeretett volna?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%

Geomag a legnagyobb ajándék, ezt is szeretett volna többek között.


Egyébként valami reklámban látott fogas gyurmás dolgot is akart, de azt nem vagyok hajlandó megvenni, mert egy műanyag gagyi szájra kellene pénzt kiadnom. Nem mintha nem futná rá, de a tudom, hogy neki is csalódás lenne. Egy csomó apró dolgot kap még, könyvet, foglalkoztatót, fejlesztő jàtékokat, egy szerszámos szerelős dolgot, kísérletezőset.


Ebből párnak örülni fog, a többit csak nyugtázza.


Sok vackot megveszek, aminek nincs értelme, de olyat nem, amiben csalódna.

2019. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Tôlünk kerèkpárt, nagyszülôktôl legòt.
2019. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
7 éves, lány. Babázós, így 1 babát, könyveket, matricás foglalkoztató. Mamáéktól forgós széket az íróasztalához, filc, színesceruza készletet. Szeretett volna go glam játék manikűrszettet. De nem kap, drágának tartom több mint 10000ft-ért.
2019. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Lány: Agymenők kártya, babaház. Fiú: nagy Lego, grabolo.
2019. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
42%

Lány

Igaz vagy hamis

Kreatív készítő

Luvabella newborn baba

Kívánság pajti kutya

Chi chi love kutya

Polly pocket

Karcolo színező

Claire's termék közül gyerek körömlakk

Lego


Lett volna még lista , évközben is vásárolok így nem egybe kellett költeni .

2019. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

7 éves lány

-2 játék tartó dobozt

-plüss Unikornis

-társas

-helló kitty Rfid kapu nyitó

-rózsaszín nyomkövetős GPS okos óra

-cicás sütő forma

-Filc csomag

-Unikornisos kreatív fejlesztő újság

-csoki

Azt hiszem még valamit biztos vett a feleségem.

2019. dec. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Lego minden mennyiségben. Imád mindenfélét összerakni. Most kalózhajot kap tőlünk, másoktól nem tudom.
2019. dec. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
5,5 éves kisfiú, aki nagyon várja a sulit és érdeklik a számok, feladatok, így a lego mellett (ami évek óta favorit) matricás foglalkoztató könyveket, füzeteket kap tőlünk, valamint nagyszülőktől, keresztszülőktől és sógoréktól is, mert egyeztettünk előzetesen. Persze 1-2 ruhadarab is bekerül a fa alá, ami biztosan tetszik majd neki (pl. legos pizsi, munkagépes póló).
2019. dec. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

6 éves lesz lány

Barbie Dreamhorse/ezt szerette volna nagyon/ nagyon érdekli az angol így az apja vett neki egy érzékelős angol nyelvűtársast/hasonló mint a répás/ tőlünk ezt a kettőt kapja..

A többiektől kap enchantimals babát/készletet, perselyt(nagyon szereti ezeket) frozen2 rajzolós projektort a sógornőméktől nem tudom mit fog kapni... Megmondom őszintén fejlesztő füzeteket foglalkoztatókat nem kap, mert az pont olyan nálunk amit ünnep nélkül is csak úgy kb 2 hetente veszünk neki...idén született meg a kistestvére, így készítettem neki egy 'különlegesebb' adventi naptárat, abban volt pl síkesztyű, pizsi,sapi, hajpánt, hajcsatt kis karkötők stb abba került ruha, így nem fog ruhát már karácsonyra kapni:-)

2019. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Látom, hogy valaki lepontozgatott, el nem tudom képzelni, hogy ilyen kérdésre, hogy jöhetne haszontalan válasz. Mindenkinek ment a zöld kéz általam.
2019. dec. 22. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!