Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tipegő hálózsák megéri?

Tipegő hálózsák megéri?

Figyelt kérdés

2 éves a lányom, eddig lábfejes rugdalózóban aludt, de már szinte sehol nem találok 98as méretben, ha meg igen, olyan árban van 2 db, mintha vennék egy ilyen tipegő hálózsákot.


Viszont aggaszt, hogy ennek sincs talpa. Hogy használjátok? Mit adtok alá a babára? Húztok rá zoknit? De az én lányom azt mindig leszenvedi alvás közbe. Csupaszon nem fázik meg benne a lába?


2020. jan. 6. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

2 éves gyereknek minek kellene zokni éjszakára a lábára? AZért szedi le, mert zavarja, túl melege van.

Szerintem te sem alszol zokniban!

2020. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Sima pizsi es takaro miert nem jo?
2020. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen nem alszok zokniban, de én be tudom takarni a lábam, ha fázik, ő viszont még nem!!!


Régebben megfigyeltük, hogy sokkal többet sírt éjszaka, láthatólag érthetetlen okból, mikor lábfej nélküli rugdalózóban aludt, ezért tértünk át a lábfejesre. Nincs kedvem megint 25x kelni éjszaka, hogy állandóan visszatakaegassam.

2020. jan. 6. 20:29
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert ő még izeg, mozog, mászik álmában, folyton forgolódik 3 másodpercre se marad rajta a takaró, visszatakarózni pedig még nem tud.
2020. jan. 6. 20:30
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Na okosok, azert nem jo a takaro, mett kitakarozik es nem huza magara vissza mint egy nagyobb gyerek. Zokni szinten ezert kell. 2.5 eves kisfiam oszig halozsakban aludt. Aztan mar nem akart. Kapott takarot, de nem mukodik, kitakarozik, en meg nem vagyok hajlando egrsz ejjel takargatni. Kapott tipegot, ez tetszik neki,l. Kerdezo, van belole kamaslis valtozat, pl cseppke. Nem olcso, de az a legjobb.
2020. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm, megnéztem. Elég húzós ára van évente 10.000 ftért, de hát még ígyis jobban járok, mint vadászni a rugdalózót. Mit adsz rá alá? Elég egy hosszú ujjú body?
2020. jan. 6. 20:38
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Van stilus..
2020. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
5-os vagyok. A teli paplanos kamaslis 15000 volt sajna. De nem lattam jobb megoldast.. kb 20 fok van ejjel, ala hosszu bodyt ( ejjel meg van pelus), hosszu pizsit kap. Neha meg a takarot is keri🤣 de az nem kell amugy. Neki igy jo, nem ebred ejjel.
2020. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Igen, megèri! Az èn kislànyom is majdnem 2 èves ès ilyenben alszik ôsz òta. Na azòta alszik jòl, Kamàslis, de nem szoktam a lábfejère ráhùzni, mert azt nem szereti. Zokni sincs rajta, mezítlàb van, de neki valahogy így jò.

Csak egy hosszù ujjù bodyt kap alá. Nàlunk 21-22 fok van èjszaka. Betakarva alszik el, de hamar kitakarózik àlmàban ès akkor csak ez van rajta. Nekünk nem az extra vastag van, de tèli.

2020. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az 5,5 évesemre évek óta tipegő hálózsákot adok, de nálunk általában 3 garnitúra van használatban, mivel kell lenni váltásnak (pl. mosás miatt), ráadásul télre az extra vastagot rendelem, mert kb. 20 fok van éjjel.

Manapság már egyre több helyről tudsz rendelni (Cseppke, Cute Baby, Kolibri-baby stb.), de egy ügyes varrónő ismerőssel olcsóbban meg tudod varratni.

2020. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!