Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy hèten kb. hányszor kerülsz...

Egy hèten kb. hányszor kerülsz konfliktusba 3 év körüli gyerekeddel?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Napi szinten se tudom annyiszor...és sajnos nem rajtam múlik.
2020. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Az enyém még csak 2,5 lesz, de az egy héten vicces kérdés. Azok a jobb napok, mikor reggel nyolc előtt csak egyszer.

Viccet félre téve tényleg nem nagyon van olyan nap, hogy ne legyen vmi érdekellentét. Mégha próbálom ezeket békésen is megoldani van mikor nálam is kezd feszülni a húr.

2020. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Hat napi szinten sem szamolom mert igy idegbaj kerulget mar ebed elott.

Nem tudom mit rontottunknel de neki minden rossz, akaratos makacs hisztis

2020. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem itt a baj..
2020. jan. 9. 15:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

Úgy gondold el, hogy van olyan mikor azért balhézik, mert ránéztünk. Van, hogy ne beszélgessünk. Megígértük tegnap, hogy ha megyünk érte kap valami finomságot. Kinder tojást vittünk neki, földhözvágta és elkezdett karba tett kézzel duzzogni, hogy neki más kellett volna. Tegnap reggel a konyhaasztalra kiborította a kirakót, persze indulás előtt. Mondtam, hogy ha hazajön kirakjuk. Napközben visszapakoltam a dobozba és a nappaliba vittem, direkt nem raktam vissza a helyére, hogy játszunk ha hazajön. Aztán őfelsége itt rohangált, hogy ki és miért tette vissza a dobozába. Nagymamámmal a szobájában játszott, majd otthagyta és kijött a nappaliba. Mama is kijött negyed óra múlva kb. A gyermekem meg hisztizett, hogy neki ott kellett volna rá várni míg vissza nem megy. Hát a jó Isten feladta a leckét 😂

2020. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy héten?😂 jó kérdés. Egy délelőtt nem tudnám megszámolni!

Amúgy viccet félre téve... vannak időszakok. Van, hogy egy angyal, tényleg semmi nincs vele, együttműködő, akkor is vannak összetűzések, de nem olyan durvák, meg nem hülyeségeken.

Aztán fordul a világ. (Sajnos mostában elég sokszor😩) Jön valami,front, nem tudom, teli hold, szél, eső, napsütés, hó és az angyalból lesz egy hisztigép, akinek semmi nem jó. Szó szerint a kutya sem fekszik jó helyen.

2020. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nálunk az előbb az volt hatalmas gond, hogy egy rajzfilmnek a zenéjét dúdoltam. A kisfiam kiakadt és elkezdte nekem sírva mondani, hogy a meséket nem szeretik a felnőttek. Néha annyira nem bírom már ezeket a hisztiket.
2020. jan. 9. 17:03
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Milyen érett anyukák vannak itt akik nem képesek egy pár éves gyerek színtjére nem lesülyedni. Nektek ez miért normális?

Muszáj vitatkozni egy vilagaról semmit sem tudó kis pocokkal. Azért ilyenek mert nem tudják máshogy kifejezni magukat,de ti meg direkt hergelitek mégjobban mert biztos direkt csinálja. Gratulálok nektek.

2020. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mivel is hergeljük?
2020. jan. 9. 19:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Idióta az elozo kérdező ne torodjetek vele biztos nincs gyereke
2020. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!